Aromatická tyčinka - přírodní inhalátor Aromastick Energie

Kód: 58-13
Neohodnoceno
Značka: Puravia
230 Kč 230 Kč / 1 ks
Můžeme doručit do:
6.12.2023

Aromastick Energie s mátovým, grapefruitovým  a rozmarýnovým olejem povzbuzuje mysl a dodává pocit bdělosti a energie.

Svoji oblíbenou povzbuzující vůni můžete mít vždy po ruce v práci, na cestách nebo ve městě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aroma tyčinka Energie se vyrábí ve Švýcarsku. Na rozdíl od aromatických sprejů, které se šíří a drží v okolním vzduchu, přenáší všechny vůně přímo do nosu. Limbický systém v mozku – řídící emoce – je přímo propojený s čichovými receptory v nose a zvýrazňuje tak účinnou filtrační technologii v provedení inhalátorů.

Aromasticks je snadné nosit s sebou neustále, což znamená, že jsou k dispozici kdekoli a kdykoli!

Složení: 100% bio esenciální oleje

  • Bio mátový olej stimuluje celkové kognitivní funkce, pomáhá zmírnit projevy nevolnosti a bolestí hlavy.
  • bio grepfruitový olej má močopudné a desinfekční. Napomáhá urychlení metabolismu a  podporuje nervový systém, což dodává pocity bdělosti a energie.
  • bio rozmarýnový olej pomáhá lepší krevní cirkulaci, napomáhající zmírnění křečí a bolestivosti, dále stimuluje duševní energii a zmírňuje bolesti hlavy. Je výborným přírodním stimulantem na unavenou mysl.

A jak víme, že to funguje?

Stejně jako ostatní AromaSticks, také Aromatickou tyčinku Energie podrobil výrobce podrobnému testování. Výsledky ukázaly, že Aromastick Energie zvyšuje a zrychluje  okysličení krve. Větší okysličení krve pomáhá zvýšit pocit energie, podporuje imunitní systém a zlepšuje svalovou výkonnost a regeneraci. V přiložené zprávě z výzkumu najdete vice infomací.

Aroma tyčinka Energie vám pomůže dodat a znovu nalézt potřebnou energii, pocit síly a dodá motivaci, potřebnou ke zvládnutí pracovního dne, sportu, školy, či domácnosti.

Další studie se věnuje antibakteriálním účinkům esenciálních olejů. Ze studie vyplývá, že nejefektivnější antibakteriální účinky proti vybraným kmenům bakterií byly zaznamenány při vysokých koncentracích výparů esenciálních olejů po krátkou dobu, proto jsou inhalátory tak účinné.


Výrobce: AromaStick AG, Švýcarsko

Doplňkové parametry

Kategorie: Aromaterapie
Problematika (Globální): Únava
Pro koho: Dospělí

Více o tom jak používat tento přírodní inhalátor najdete v tomto videu:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: