Aromatická tyčinka - přírodní inhalátor Aromastick Relax

Kód: 58-17
Neohodnoceno
Značka: Puravia
230 Kč 230 Kč / 1 ks
Můžeme doručit do:
14.6.2023
Položka byla vyprodána…

Aromastick Relax obsahuje levandulový a mandarinkový olej a olej z vetiveru

Tato unikátní konbinace bio esenciálních olejů vám pomůže odreagovat a uvolnit se po náročném dni a dobít pozitivní energii.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aroma tyčinka Relax se vyrábí ve Švýcarsku. Na rozdíl od aromatických sprejů, které se šíří a drží v okolním vzduchu, přenáší všechny vůně přímo do nosu. Limbický systém v mozku – řídící emoce – je přímo propojený s čichovými receptory v nose a zvýrazňuje tak účinnou filtrační technologii v provedení inhalátorů.

Aromasticks je snadné nosit s sebou neustále, což znamená, že jsou k dispozici kdekoli a kdykoli!

Složení: 100% bio esenciální oleje

  • Bio levandulový olej - přírodní, uvolňující vůně bio levandulového oleje je cenná pro ty, kteří trpí úzkostmi, častými migrénami, stresem a depresí. Průzkum ukazuje, že esenciální olej pozitivně ovlivňuje nervový systém, což z levandule dělá perfektního pomocníka pro ty, co mají potíže se spánkem. Lidé často kapou levandulový olej na polštář pro navození nerušeného spánku.
  • Bio mandarinkový olej - je často používán k uvolnění nervů a neklidné mysli. Dokonce může pomáhat při epileptickém záchvatu. Mandarinkový olej je nejvíce známý pro své silné sedativní schopnosti!
  • Bio Vetiver olej - poklidný, zemitý, bio Vetiver olej (též Khus olej je z rostliny Chrysopogon zizanioides) napomáhá nervovému zdraví a také těm, kteří mají problém v noci usnout.

 

A jak víme, že to funguje?

Stejně jako ostatní AromaSticks, také Aromatickou tyčinku Relax podrobil výrobce podrobnému testování.

Tři studie testovaly účinnost aromatického inhalátoru a aromastick Relax.

Jedna studie použila 40 účastníků a testovala zda-li způsob aplikace (inhalace vs rozstřikování esenc. olejů po pokoji) ovlivnil výhody Pcelkový stav jedince. Inhalace se nakonec ukázala být daleko efektivnější než rozstřikování po pokoji.

Výsledky jsou následující:

  1. Inhalátor snížil systolický krevní tlak o 16,5 mmHg, zatímco pokojová vůně snížila krevní tlak o 5 mmHg.
  2. Inhalací produktu se snížil účastníkův diastolický tlak o 6,6 mmHg, zatímco rozstřikování po pokoji snížilo diastolický tlak jen o 2,3 mmHg.
  3. Inhalátor snížil srdeční frekvenci o 6,6 tepů za minutu, zatímco při rozstřikování po pokoji klesla srdeční frekvence jen o 2,9 tepů za minutu.

 

Další studie zkoumala 20 jedinců na hranici hypertenze. Zjištění ukázala, že inhalování Aroma tyčinky Relax každé 2-3 hodiny po 30 dní snížilo krevní tlak o 3-5 mmHg – výsledky se lišily v závislosti na míře psychického stresu.

Jedna studie zkoumala 90 účastníků a výsledky potvrzují schopnost Aroma Tyčinky Relax snížit systolický i diastolický krevní tlak, srdeční frekvenci a zlepšit celkový pocit pohody o 20 %.

Více informací najdete v přiložené zprávě s proběhlými studiemi.

Aroma tyčinka Relax vám pomůže uvolnit se a zbavit se napětí a stresu třeba po náročném jednání.

Další studie se věnuje antibakteriálním účinkům esenciálních olejů. Ze studie vyplývá, že nejefektivnější antibakteriální účinky proti vybraným kmenům bakterií byly zaznamenány při vysokých koncentracích výparů esenciálních olejů po krátkou dobu, proto jsou inhalátory tak účinné.

Výrobce: AromaStick AG, Švýcarsko

Doplňkové parametry

Kategorie: Aromaterapie
Problematika (Globální): Relaxace
Pro koho: Děti
Problematika (Tipy na dárky): Relaxace
Pro koho (Tipy na dárky): Muži
Položka byla vyprodána…

Co to jsou aroma tyčky?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: