Aromatická tyčinka - přírodní inhalátor Aromastick Rovnováha

Kód: 58-14
Neohodnoceno
Značka: Puravia
230 Kč 230 Kč / 1 ks
Můžeme doručit do:
20.6.2023
Položka byla vyprodána…

Aromastick Rovnováha s mátovým, cypřišovým, zázvorovým olejem a olejem z pelargónie má povzbuzující a relaxační účinky zároveň.

Přírodní harmonizující směs éterických olejů pomáhá udržet vnitřní rovnováhu, když ji nejvíce potřebujete.


Svoji oblíbenou harmonizující vůni můžete mít vždy po ruce v práci, na cestách nebo ve městě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aroma tyčinka Energie se vyrábí ve Švýcarsku. Na rozdíl od aromatických sprejů, které se šíří a drží v okolním vzduchu, přenáší všechny vůně přímo do nosu. Limbický systém v mozku – řídící emoce – je přímo propojený s čichovými receptory v nose a zvýrazňuje tak účinnou filtrační technologii v provedení inhalátorů.

Aromasticks je snadné nosit s sebou neustále, což znamená, že jsou k dispozici kdekoli a kdykoli!

Složení: 100% bio esenciální oleje

  • bio mátový olej je znám pro mnoho svých účinků jako je zlepšení trávení, zrychlení metabolismu zlepšením cirkulace, zvýšení soustředěnosti a úrovně energie.

  • bio cypřišový olej – tradičně používán jako respirační tonikum, diuretikum, antiseptikum a deodorant. Unikátní výhodou cypřišového oleje je jeho podpora pocení, což pomáhá tělu se zbavit toxinů. Esenciální olej podněcuje radost a zároveň eliminuje pocity úzkosti a stresu.
  • bio olej z pelargónie může napomoci stabilizovat hormony a je údajně používán na zmírnění potíží při menopauze. Podporuje močení, což vede k odstranění toxinů z těla.
  • bio zázvorový olej má afrodisiakální, protizánětlivé a stimulující účinky. Podporuje trávení. Mocný esenciální olej pomáhá udržovat hladiny cukru, podporuje sexuální aktivitu a uvolňuje menstruační křeče. Pomáhá také při nadměrné plynatosti.

A jak víme, že to funguje?

Stejně jako ostatní AromaSticks, také Aromatickou tyčinku Rovnováha podrobil výrobce podrobnému testování. V přiložené zprávě s proběhlými studiemi naleznete potvrzení účinků především na snížení systolického a diastolického krevního tlaku a srdeční frekvence.

Aroma tyčinka Rovnávaha vám pomůže zůstat vnitřně vyrovnaní.

Další studie se věnuje antibakteriálním účinkům esenciálních olejů. Ze studie vyplývá, že nejefektivnější antibakteriální účinky proti vybraným kmenům bakterií byly zaznamenány při vysokých koncentracích výparů esenciálních olejů po krátkou dobu, proto jsou inhalátory tak účinné.

Výrobce: AromaStick AG, Švýcarsko

Doplňkové parametry

Kategorie: Aromaterapie
Problematika (Globální): Relaxace
Pro koho: Děti
Problematika (Tipy na dárky): Relaxace
Pro koho (Tipy na dárky): Muži
Položka byla vyprodána…

Jak používat aroma tyčky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: