Aromatická tyčinka - přírodní inhalátor Aromastick Soustředění

Neohodnoceno
Značka: Puravia
230 Kč 230 Kč / 1 ks
Můžeme doručit do:
29.9.2022

Aromastick Soustředění s mátovým, rozmarýnovým a skořicovým olejem posílí vaše koncentraci a pozornost.


Vaše oblíbená vůně vám pomůže udržet pozornost kdykoli a kdekoli - v práci, na školení, za volantem nebo při zkoušce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aroma tyčinka Soustředění se vyrábí ve Švýcarsku. Na rozdíl od aromatických sprejů, které se šíří a drží v okolním vzduchu, přenáší všechny vůně přímo do nosu. Limbický systém v mozku – řídící emoce – je přímo propojený s čichovými receptory v nose a zvýrazňuje tak účinnou filtrační technologii v provedení inhalátorů.

Aromasticks je snadné nosit s sebou neustále, což znamená, že jsou k dispozici kdekoli a kdykoli!

Složení: 100% bio esenciální oleje

  • bio mátový olej má hojivé vlastnosti.Mezi mnoho funkcí mátového oleje patří stimulace soustředění. Esenciální olej zvyšuje krevní cirkulaci, což je efektivní zejména ve chvíli, kdy olej působí na nervová zakončení čichových receptorů v nose. To pomáhá zvýšit metabolismus a zároveň zlepšit celkové kognitivní funkce.
  • bio rozmarýnový olej má medicinální vlastnosti s pozitivním dopadem na zlepšení paměti. Potentní olej, bohatý na antioxidanty, byl používán jako přírodní lék pro zlepšení mentální síly po staletí.
  • Bio olej kůry skořice je účinný na zlepšení mnoha tělesných funkcí jako je například zlepšení cirkulace, boj s parazity, zmírnění zánětu a zlepšení mozkové funkce. Vědci tvrdí, že ti kdo inhalují skořicový olej zaznamenávají lepší míru soustředění.

 

A jak víme, že to funguje?

Stejně jako ostatní AromaSticks, také Aromatickou tyčinku Soustředění podrobil výrobce podrobnému testování. 45 účastníků testovalo Aromastick Soustředění. Vědci sledovali zdali Aromastick Soustředění zlepšila koncentraci. Směs esenciálních olejů nezpochybnitelně ovlivnila výsledky. Zlepšily se celkové kognitivní funkce, což prokázalo vhodnost použití této aroma tyčinky před zkouškami, schůzkami či dny, kdy je požadována maximální soustředěnost. Výsledky ukázaly, že schopnost účastníka soustředit se vzrostla o 21 % a jejich rychlost zpracovávání podnětů vzrostla o 19 %. Ti, jež používají Aromastick Soustředěnost také zaznamenali menší výskyt chyb. Více informací najdete v přiložené zprávě s proběhlými studiemi.

Aroma tyčinka Soustředění vám pomůže ve chvílích, kdy se potřebujete plně koncentrovat a podat maximální výkon.

Další studie se věnuje antibakteriálním účinkům esenciálních olejů. Ze studie vyplývá, že nejefektivnější antibakteriální účinky proti vybraným kmenům bakterií byly zaznamenány při vysokých koncentracích výparů esenciálních olejů po krátkou dobu, proto jsou inhalátory tak účinné.

Výrobce: AromaStick AG, Švýcarsko

Doplňkové parametry

Kategorie: Aromaterapie
Problematika (Globální): Únava
Pro koho: Děti
Problematika (Tipy na dárky): Relaxace
Pro koho (Tipy na dárky): Muži

Více o tom jak používat tento přírodní inhalátor najdete v tomto videu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: