Aromatická tyčinka - přírodní inhalátor Aromastick Zklidnění

Kód: 58-16
Neohodnoceno
Značka: Puravia
230 Kč 230 Kč / 1 ks
Můžeme doručit do:
14.6.2023
Položka byla vyprodána…

Aromastick Zklidnění obsahuje bergamotový, citrónový a šalvějový olej a olej z cedrového dřeva a vetiveru

Tato unikátní konbinace esenciálních olejů vám pomůže zklidnit se při stresu a nervozitě. ideální je pro navození příjemného klidného spánku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aroma tyčinka Zklidnění se vyrábí ve Švýcarsku. Na rozdíl od aromatických sprejů, které se šíří a drží v okolním vzduchu, přenáší všechny vůně přímo do nosu. Limbický systém v mozku – řídící emoce – je přímo propojený s čichovými receptory v nose a zvýrazňuje tak účinnou filtrační technologii v provedení inhalátorů.

Aromasticks je snadné nosit s sebou neustále, což znamená, že jsou k dispozici kdekoli a kdykoli!

Složení: 100% bio esenciální oleje

  • Bio bergamotový olej je extrahován z neodolatelného, aromatického citrusového ovoce. Olej sám obsahuje alfa-pinen a limonen, které zlepšují krevní cirkulaci, což pomáhá navodit pocity štěstí. Flavonoidy v bergamotovém oleji zklidňují nervy a odstraňují úzkosti.
  • Bio citrónový olej má vlastnosti navozující spánek a uklidnění. Citrusové ovoce pomáhá uvolnit úzkost a nervy.
  • Bio olej z cedrového dřeva je znám svým použitím u lidí diagnostikovaných chronickou úzkostí. Jeho přirozené vlastnosti pomáhají uvolnit serotonin a navodit pokojný spánek.
  • Bio šalvějový olej stimuluje mysl navozením pocitů optimismu, jistoty, sebeúcty a zmírňuje depresivní myšlenky.
  • Bio Vetiver olej má nervy zklidňující a sedativní vlastnosti. Zemitý olej pomáhá uklidnit potíže nervového systému a napomáhá při nespavosti.

 

A jak víme, že to funguje?

Stejně jako ostatní AromaSticks, také Aromatickou tyčinku Zklidnění podrobil výrobce podrobnému testování. V nedávné studii testovalo Aroma tyčinku Zklidnění 45 účastníků, která signifikantně ovlivnila systolický a diastolický krevní tlak snížením systolického o 15 mmHg a diastolického o 6 mmHg a zároveň snížila srdeční frekvenci o 7 tepů za minutu. Její relaxující schopnosti umožnily snížení hladiny stresového hormonu kortizolu o 17 %, což je důležité jelikož kortizol, kontrola hmotnosti, míra energie a fungování mozku jdou často ruku v ruce. Účinky vedly ke 12 % zvýšení životní pohody. Více informací najdete v přiložené zprávě s proběhlými studiemi.

Aroma tyčinka Zklidnění je ideální před očekávanou stresovou situací a před spaním.  Pomůže vám s klidným a nerušeným spánkem

Další studie se věnuje antibakteriálním účinkům esenciálních olejů. Ze studie vyplývá, že nejefektivnější antibakteriální účinky proti vybraným kmenům bakterií byly zaznamenány při vysokých koncentracích výparů esenciálních olejů po krátkou dobu, proto jsou inhalátory tak účinné.

Výrobce: AromaStick AG, Švýcarsko

Doplňkové parametry

Kategorie: Aromaterapie
Problematika (Globální): Relaxace
Pro koho: Děti
Problematika (Tipy na dárky): Relaxace
Pro koho (Tipy na dárky): Muži
Položka byla vyprodána…

Více o tom jak používat tento přírodní inhalátor najdete v tomto videu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: