Chladivý obklad při zvýšené teplotě dětí FRIO PAD

Akce Tip Výprodej
Neohodnoceno
18 Kč 18 Kč / 1 ks
Můžeme doručit do:
19.5.2022

ednorázové hydrogelové polštářky na čelo FRIO PAD určené pro snížení zvýšené teploty dětí.

Polštářky FRIO uvolňují teplo odpařováním, díky tomu dětem poskytují okamžitou chladivou úlevu při zvýšené teplotě po dobu až 8 hodin.

Polštářky FRIO PAD jsou bezpečné, praktické a připravené k použití bez nutnosti vychlazení nebo zmrazení.

Registrovány v EU jako zdravotnický prostředek 1. třídy.

Balení: 2 ks

Detailní informace

Detailní popis produktu

Polštářky Frio jsou dobře tolerovány pokožkou díky mírně kyselému pH – nevyvolávají  přecitlivělost.

Zůstávají chladné až 8 hodin a zůstanou na místě na pokožce, aniž by zanechaly lepivé zbytky. (Tato doba se může lišit v závislosti na vnějším prostředí.) Mohou být použity společně s léky, pokud má vaše dítě horečku.

Bez rozpouštěděl a konzervantů.

Klinicky ověřená účinnost.

Bezpečné pro použití s dalšími léky.

INDIKACE
Chladivý hydrogelový obklad pro použití při zvýšené teplotě u dětí.

POUŽITÍ

  1. Otevřete sáček a vyjměte polštářek Frio.
  2. Sloupněte průhlednou fólii ze zadní strany polštářku.
  3. Umístěte polštářek na čelo. (Při přetrvávání zvýšené teploty nalepte další polštářek.)
  4. Polštářky můžete použít také na ochlazení bolestivé oblasti po injekci ( polštářek odstřihnutím zmenšete na 1/2 nebo 1/3 velikosti)UCHOVÁVÁNÍ

  1. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Skladujte v uzavřené nádobě na suchém místě při pokojové teplotě.
  2. Balení uchovávejte mimo dosah dětí.
  3. Při uchovávání zbývajících polštářků v zipovém uzavíratelném sáčku dbejte na dobré uzavření, abyste předešli vysychání.


UPOZORNĚNÍ

Pouze pro externí použití podle pokynů. Neaplikujte do okolí očí, úst (rtů), nosu, sliznice, ran nebo zanícené kůže. Polštářek Frio lze použít pro dospělé a děti starší 6 měsíců. Pokud se stav dítěte zhorší nebo se objeví nové příznaky včetně bolesti hlavy, vyrážky nebo horečky, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. Nepoužívejte tento polštářek, pokud se u vás vyskytla nežádoucí reakce na jakýkoli typ polštářku. Pokud se vyskytnou jakékoli nežádoucí účinky na kůži, včetně vyrážky, svědění, zarudnutí atd., polštářek okamžitě přestaňte používat. Pokud se vyskytnou nežádoucí účinky nebo alergické reakce, kontaktujte svého lékaře. Těhotné, kojící ženy a osoby s alergickými reakcemi (jako je vyrážka, zarudnutí, svědění, výsev atd.) na léky, zdravotnické prostředky nebo kosmetiku by se před použitím měly poradit s lékařem. Pokud jste diabetik nebo trpíte poruchou periferní cirkulace, před použitím se poraďte se svým lékařem. Děti by měly tento produkt používat pod dohledem dospělého. Polštářek nepřilne na místo, pokud je pokožka mokrá nebo mastná, anebo se polštářek dostane do kontaktu s vlasy nebo oblečením. Společnost nenese odpovědnost za jakoukoli nehodu způsobenou nedbalostí uživatele polštářku.Výrobcem je společnost Wooshin Labottach Co., Ltd. založená v roce 1992 v Soulu. V současné době má 2 výrobní závody v Evropě a její výrobky jsou certifikovány v EU jako zdravotnické prostředky třídy 1.

Dermatologickou snášenlivost testovaly a potvrdily laboratoře Dermatest® GmbH v Německu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náplasti
Problematika (Globální): Nachlazení
Pro koho: Děti
Typ produktu (Bolest léčba): Náplast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Wooshin Labottach Co., Ltd. založená v roce 1992 v Soulu. V současné době má 2 výrobní závody v Evropě a její výrobky jsou certifikovány v EU jako zdravotnické prostředky třídy 1.

Dermatologickou snášenlivost testovaly a potvrdily laboratoře Dermatest® GmbH v Německu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení