Přírodní doplňky

Informace

Novinky

Slevy

Naše prodejny

Štítky

Přírodní doplňky  Počet produktů: 61

Podkategorie

 • Extrakty z pupenů,...

  CO JE GEMOTERAPIE?

  Jde o přírodní léčebnou metodu využívající výtažků ze zárodečných tkání rostlin v růstu. Nejčastěji se jedná o pupeny, proto se můžeme také setkat s názvem "medicína pupenů".

  Pupeny představují zárodečnou tkáň rostlin, ve které je obsaženo to nejcennější, co rostlina má pro svůj další růst. Obsahují proto mnohem účinnější látky, než jaké jsou v částech dospělé rostliny.

  Aktivní látky v pupenech jsou velmi účinné i při malém množství, proto stačí použití nižší dávky. Poskytují razantnější účinek, než jaké má stejná bylina v dospělém stavu, proto účinkují i v případech, kdy užívání bylin má příliš slabé působení a mnohdy pupeny mohou nahradit farmaceutické přípravky.

  Účinek zárodečné tkáně pupenu odpovídá jakémusi spojení účinků budoucího listu, květu a plodu, neboť všechny tyto části jsou v primitivní formě v pupenu obsaženy. Pupeny obsahují všeobecně prospěšné látky, jako jsou: minerály, vitamíny a enzymy.

  Všechny výtažky připravené z čerstvě otevírajících se pupenů obsahují látky se stimulačním účinkem na imunitní a nervový systém. Na organismus mají extrakty celkově omlazující a posilující efekt.

 • Ostatní doplňky stravy

  Spirulina v tabletách, kapsle Omega 3 & Omega 6, Koenzym Q10, pasta z Ostropestřce, rakytníkový olej a další doplňky stravy.

na stránku
Zobrazeno 1 – 15 z 61 položek
Zobrazeno 1 – 15 z 61 položek