Bylinné čaje

Nejprodávanější produkty

Informace

Výrobci

Žádný výrobce

Novinky

Slevy

Dodavatelé

Štítky

Prohlédnuté produkty

Šípkový čaj

55-5896

Nové

Šípkový čaj obsahuje plod, listy i květy.

Čaj z šípku oceníte především v zimních, nebo jarních měsících.

Více informací

Skladem u dodavatele, dodání do 4 dnů

39 Kč

Více informací

Složení:
0,75g plodu šípku, 0,75g list a květ růže šípkové


Návod na použití
:
Čaj z šípku  se připravuje  z 2x sáčku x 1g ve 250 ml horké vody. Nechejte  po dobu 10-15 minut.  Pijeme 2-3 šálky denně. Není třeba jej doslazovat cukrem.

Hmotnost: 25 g
Balení: 25 x 1g nálevových sáčků samostatně balené v alupaku

Účinné složky, které se používají jsou získávané z přísně kontrolovaných podmínek ekologického zemědělství na více než 30 hektarech půdy. 

Příprava půdy pro pěstování: 
Pozemky pro pěstování byly nejprve připraveny v souladu ekologické zemědělství s rostoucí posloupností různých druhů rostlin. Z půdy byly odstraněny všechny  látky, které by mohly kontaminovat budoucí sklizně. Používané rostliny byly pěstovány bez použití chemických hnojiv, herbicidů, růstových stimulátorů, nebo bez jakýkoliv jiných typů chemického ošetření, které by mohly následně  kontaminovat výsledné plodiny a získané přípravky.


Ocenění :

Všechny produkty jsou notifikované v ČR, patentované, certifikované v EU. 

Produkty získaly několik prestižních ocenění, z nichž mnohé představují absolutní světové prvenství . Nejvýznamnější Oxfordská zlatá medaile v roce 2012, pro kvalitu aktivních látek v obsažených výrobcích. Produkt OMEGA 3 a OMEGA 6 vegetal získal zlatou medaily v Bruselu z roku 2013. Hofigal je dále oceněn za inovaci v používání a přidávání přírodních blán s výtažky rostlin ( Redigest)
Všechny fáze procesu, kultivace (předzpracování, zpracování rostlin), až do konečného produktu, potravinových doplňků, kosmetických přípravků, a čajů jsou v souladu s mezinárodními normami,  stejně jako pravidla pro správné zpracování, ISO 9001,14000,18000,22000 získaných od německé společnosti TÜV. 

Recenze

Napsat recenzi

Šípkový čaj

Šípkový čaj

Šípkový čaj obsahuje plod, listy i květy.

Čaj z šípku oceníte především v zimních, nebo jarních měsících.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: