Bylinné čaje

Nejprodávanější produkty

Informace

Výrobci

Novinky

Slevy

Dodavatelé

Štítky

Prohlédnuté produkty

Bylinný čaj HLOH

55-5872

Nové

Hloh (Crataegi) - plod, listy, květy


Více informací

Tento produkt momentálně není na skladě


39 Kč

Více informací

Složení:
1,36g plod hlohu, 0,64g listy a květy hlohu


Návod na použití
:

Čaj z hlohu se připravuje z 1x sáčku x 1g ve 250 ml horké vody. 2 šálky za den (jeden šálek popíjejte přes den a druhý pomalu večer, půl hodiny před spaním minimálně  po dobu šesti měsíců.

Hmotnost: 25 g 

Balení: 25 x 1g nálevových sáčků samostatně balené v alupaku

Neužívejte po uplynutí doby použitelnosti vyznačeném na obalu!

Nepřekračujte doporučenou denní dávku!

Přečtěte si doporučení před použitím

Nevhodné pro kojící a těhotné ženy.

Pouze pro dospělé.

Účinné složky, které se používají jsou získávané z přísně kontrolovaných podmínek ekologického zemědělství na více než 30 hektarech půdy. 

Příprava půdy pro pěstování: 
Pozemky pro pěstování byly nejprve připraveny v souladu ekologické zemědělství s rostoucí posloupností různých druhů rostlin. Z půdy byly odstraněny všechny  látky, které by mohly kontaminovat budoucí sklizně. Používané rostliny byly pěstovány bez použití chemických hnojiv, herbicidů, růstových stimulátorů, nebo bez jakýkoliv jiných typů chemického ošetření, které by mohly následně  kontaminovat výsledné plodiny a získané přípravky.


Ocenění :

Všechny produkty jsou notifikované v ČR, patentované, certifikované v EU. 

Produkty získaly několik prestižních ocenění, z nichž mnohé představují absolutní světové prvenství . Nejvýznamnější Oxfordská zlatá medaile v roce 2012, pro kvalitu aktivních látek v obsažených výrobcích. Produkt OMEGA 3 a OMEGA 6 vegetal získal zlatou medaily v Bruselu z roku 2013. Hofigal je dále oceněn za inovaci v používání a přidávání přírodních blán s výtažky rostlin ( Redigest)
Všechny fáze procesu, kultivace (předzpracování, zpracování rostlin), až do konečného produktu, potravinových doplňků, kosmetických přípravků, a čajů jsou v souladu s mezinárodními normami,  stejně jako pravidla pro správné zpracování, ISO 9001,14000,18000,22000 získaných od německé společnosti TÜV. 

Recenze

Napsat recenzi

Bylinný čaj HLOH

Bylinný čaj HLOH

Hloh (Crataegi) - plod, listy, květy


Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: