Ostatní doplňky stravy

Nejprodávanější produkty

Informace

Výrobci

Novinky

Slevy

Dodavatelé

Štítky

Prohlédnuté produkty

MOMORDICA CHARANTIA

55-5254

Nové

Doplněk stravy

40 tablet


Udržuje v normálu metabolismu glukozu.


Více informací

Skladem u dodavatele, dodání do 4 dnů

96 Kč

Více informací

Složení:

- 500,90 mg výtažku hořké okurky (Momordica charantia) 
přidatné látky: maltodextrin (sladidlo), Aerosil (pojivo), stearát hořečnatý (E572 plnidlo), mastek (E553b protispékavá látka), arabská guma (E414 zahušťovadlo), fruktóza, uhličitan hořečnatý (E504 regulátor kyselosti)

Užívání: 

Dospělí: 2-6 tablet každý den, dle potřeby, v závislosti na hladinu glukózy v krvi

Nevhodné pro děti, kojící a těhotné ženy!

NEOBSAHUJE LAKTOZU!

Výrobce je zařazen v integrovaném systému certifikace TÜV Thüringen e.V.

Doplněk stravy, není náhradou vyvážené a pestré stravy!

Účinné složky, které se používají jsou získávané z přísně kontrolovaných podmínek ekologického zemědělství na více než 30 hektarech půdy. 

Příprava půdy pro pěstování: 
Pozemky pro pěstování byly nejprve připraveny v souladu ekologické zemědělství s rostoucí posloupností různých druhů rostlin. Z půdy byly odstraněny všechny  látky, které by mohly kontaminovat budoucí sklizně. Používané rostliny byly pěstovány bez použití chemických hnojiv, herbicidů, růstových stimulátorů, nebo bez jakýkoliv jiných typů chemického ošetření, které by mohly následně  kontaminovat výsledné plodiny a získané přípravky.


Ocenění:

Všechny produkty jsou notifikované v ČR, patentované, certifikované v EU. 

Produkty získaly několik prestižních ocenění, z nichž mnohé představují absolutní světové prvenství . Nejvýznamnější Oxfordská zlatá medaile v roce 2012, pro kvalitu aktivních látek v obsažených výrobcích. Produkt OMEGA 3 a OMEGA 6 vegetal získal zlatou medaily v Bruselu z roku 2013. Hofigal je dále oceněn za inovaci v používání a přidávání přírodních blán s výtažky rostlin ( Redigest)
Všechny fáze procesu, kultivace (předzpracování, zpracování rostlin), až do konečného produktu, potravinových doplňků, kosmetických přípravků, a čajů jsou v souladu s mezinárodními normami,  stejně jako pravidla pro správné zpracování, ISO 9001,14000,18000,22000 získaných od německé společnosti TÜV. 

Recenze

Napsat recenzi

MOMORDICA CHARANTIA

MOMORDICA CHARANTIA

Doplněk stravy

40 tablet


Udržuje v normálu metabolismu glukozu.


30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: