Inhalátor kamenné soli Salitair na astma a alergie + 1 balení soli

Kód: 39-86438995
Neohodnoceno
680 Kč 680 Kč / 1 ks
Můžeme doručit do:
27.10.2021

Úleva od astmatu a alergií - 100% přírodní.

Vdechování mikroskopických částeček kamenné soli blahodárně působí na dýchací cesty, pronikají do dýchacího systému, uklidňují a čistí buňky. Vzduch prosycený solí zmírňuje kašel i produkci hlenu. Sodný obsah účinných látek navodí přírodní samočisticí mechanismy k odstranění nečistot z povrchu buněk.

Ruční inhalátor pro denní použití doma i na cestách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ruční inhalátor Salitair je skvělým pomocníkem pro lidi trpící alergiemi, astmatem a jinými dýchacími obtížemi.

  • 100% přírodní
  • pomáhá při astmatu, COPD, senné rýmě, alergiích, bronchitidě, chrápání
  • snadné použití
  • pro dospělé i děti
  • klinicky testováno

Inhalujte kamennou sůl doma či na cestách každý den. Při použití Salitair inhalátoru vzniká podobné mikroklima, jako v solných dolech. Vdechování mikroskopických částeček soli, které pronikají do dýchacího systému, uklidňuje a čistí buňky. Vzduch prosycený solí zmírňuje kašel i produkci hlenu. Sodný obsah účinných látek navodí přírodní samočisticí mechanismy k odstranění nečistot z povrchu buněk.

Léčivé účinky soli jsou známé celá staletí, pobyt u moře je velmi prospěšný pro léčbu zmíněných chorob i kožních onemocnění. Stejné účinky má i kamenná sůl ze solných dolů, jež byla prokázána již ve 30. letech 19. století v polských dolech. Solné jeskyně poskytují příznivé účinky pro dýchací systém, není divu, že zažívají v posledních letech velký boom.

Léčba je jednoduchá, stačí jemně vdechovat vzduch z inhalátoru a vydechovat nosem po dobu 15 minut denně. Pro dosažení nejlepších výsledků používejte pravidelně po celý rok.

Balení obsahuje inhalátor a jedno balení soli (220 gramů). Na jedno naplnění inhalátoru je potřeba 60 - 70 gramů soli, toto množství vystačí při pravidelném používání na 1 měsíc.

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dýchací pomůcky
Problematika (Globální): Nachlazení
Pro koho: Děti
Problematika (Tipy na dárky): Zdraví
Pro koho (Tipy na dárky): Ženy
Typ produktu (Dýchací problémy): Inhalátor

Přírodní inhalátor saliair

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
P Avatar autora 5.10.2021 13:03
Inhalátor kamenné soli Salitair na astma a alergie+1 balení soli, zlepšilo stav, koupila jsem inhalátor bratrovi, který je těžký alergický astmatik. Po měsíci pravidelného používání se mu stav prý zlepšil, lépe se mu dýchá.
Odpovědět
B Avatar autora 5.10.2021 13:01
Inhalátor kamenné soli - uvolňuje to dýchací cesty a líp se mi potom dýchá. Inhalátor jsem si koupil, protože mám lehké astma a nechci do sebe zbytečně ládovat chemii. Těžkému astmatikovi asi stejně nezbyde než používat klasické léky, ale nám slabším to pomůže.
Odpovědět
PS Avatar autora 5.10.2021 13:01
Inhalátor kamenné soli Salitair - Dýchat kamennou sůl je velmi příjemné, krásně to pročišťuje a lépe se mi po tom dýchá.
Odpovědět