Magický Všivátor - Hřebínek proti vším

163 hodnocení
Značka: ZBCH
339 Kč 339 Kč / 1 ks
Můžeme doručit do:
6.2.2023

Unikántní hřebínek na vši vás zbaví vší i hnid rychle, bezbolestně a bez chemie.

Kouzelný všiváček využijete i pro preventivní kontroly. Nasucho párkrát v týdnu krátce pročešte a na zubech všiváčku hned uvidíte, jestli jsou čisté, nebo jsou vši zpátky.

Vyzkoušejte a vši už nebudou noční můrou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kouzelný hřebínek na vši je totožný s nejznámějším britským Nitty Gritty oceněným deníkem The Daily Telegraph. Jde o výrobek přímo od autora patentu „kouzelných“ mikrospirál Jorge Burchakchi z Argentiny.


Správný postup odvšivení s Magickým všivátorem

1. vlasy namočte a naneste na ně jakýkoli kondicionér nebo olej (stolní, olivový, kokosový, třeba s pár kapkami tea tree), neoplachujte! Kondicionér nebo olej vlasy obalí a usnadní vyčesávání.

2. vlasy rozčešte obyčejným hřebenem, aby nebyly nikde zacuchané a kondicionér pokryl celou délku vlasů

3. Kouzelným všiváčkem pročešte všechny vlasy po jednotlivých pramenech na šířku hřebenu (češte od kořínků ke konečkům, každý pramen vždy shora, zespodu i ze stran) do doby, než hřeben zůstává čistý. Pozornost věnujte hlavně vlasům těsně u hlavy a v oblasti kolem uší a na zátylku, kde vši nejčastěji kladou hnidy. Průběžně všiváček oplachujte vodou, nebo otírejte ubrouskem. Když máte hotovo, hlavu umyjte.

4. Zuby hřebenu po použití dočistěte kartáčkem (mikrospirály dočista klidně až druhý den nasucho), můžete přelít i běžnou desinfekcí, lihem. Nečistěte ničím abrazivním.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vlasy
Problematika (Globální): Hygiena
Pro koho: Děti
Část těla: Vlasy
Problematika (Péče o tělo): Vši

Vyčesávání vší pomocí všiváčku

Nevyplňujte toto pole:
A Avatar autora 7.10.2021 10:36
Dobrý den, jaký je rozdíl v tomto všiváčku a ostatních, levnějších alternativách? Děkuji, B.K.
Odpovědět
M Avatar autora 7.10.2021 10:40
Dobrý den, rozdíl je v mikrospirálách, to je důvod proč je hřebínek tak oblíbený. Čínské napodobeniny pak skončí v koši a zákazníci si vezmou Všiváčka. S pozdravem, Tým ZBCH