Mangový krém pro citlivou a suchou pleť (60 ml)

Kód: EC-NAV187
Neohodnoceno
Značka: Kvitok
245 Kč
Můžeme doručit do:
24.11.2023
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Našlehaný pleťový krém s mangovým máslem by měli mít v merku především majitelé citlivé a suché pleti. Receptura s Cupuaco máslem a oleji z meruňkových jader a jojoby zklidní svědění, zmírní zarudnutí i nepříjemné pálení a pnutí v pokožce. Kůži zároveň chrání před vnějšími nepříznivými vlivy a posílí její přirozenou ochranu. Ač jde o krém určený na obličej, s radostí opečuje i zbytek těla, obzvlášť pokud ho sužuje vyprahlá pokožka. Super je i do chladných a mrazivých dní jako náhrada denního krému. A navíc je to držák, stačí ho jen maličko, takže si jeho rozmazlování užijete dlouho. Kosmetická značka Kvitok se zrodila na východě Slovenska ve městě Humenné. Za jejím vznikem stojí sympatická mladá žena Martina. Studia na lékařské a poté i chemické fakultě jí otevřela oči a Martina si uvědomila, kolik nebezpečných látek přichází každý den do styku s naší pokožkou a tělem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pleť
Hmotnost: 0.45 kg
Certifikáty: Leaping Bunny PETA (dříve známý jako HCS)
Co s obaly: Prázdnou dózu recyklujte v kontejneru na sklo, víčko v tom na plast a také papírovou krabičku zrecyklujte v příslušném kontejneru.
Materiál balení: papírová krabička, skleněná dóza, plastové víčko
Objem: 60 ml
Podíl přírodních surovin: 100 %
Původ vůně: přírodní
Složení: Mangifera Indica Seed Butter (mangové máslo), Theobroma Grandiflorum Seed Butter (cupuacu máslo), Prunus Armeniaca Kernel Oil (olej z meruňkových jader), Simmondsia Chinensis Seed Oil (jojobový olej), Tocopherol (přírodní vitamin E).
Země původu: Vyrobeno na Slovensku
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: