Mycí prostředek na nádobí s marseillským mýdlem

Kód: 94-F1744
Neohodnoceno
Značka: Fer à Cheval
140 Kč 140 Kč / 1 ks
Můžeme doručit do:
20.6.2023
Položka byla vyprodána…

Prostředek na mytí nádobí, který účinně odmašťuje a současně je šetrný k pokožce. Jeho koncentrované složení s vůní provensálských oliv zanechá vaše nádobí čisté a zářivé. Jeho jedinečné složení bez alergenů bylo vyvinuto tak, aby bylo minimalizováno riziko alergií. Je vyroben z Marseillského mýdla uvařeného v kotlích a známého pro své čisticí, odmašťovací, hypoalergenní a snadno biologicky odbouratelné vlastnosti. Skládá se z 99 % složek přírodního původu bez jakýchkoli karcinogenních, mutagenních a reprotoxických látek (CMR).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Návod k použití: 

Naneste malé množství přípravku na vlhkou houbu nebo rozpusťte ve vodě, nádobí umyjte a opláchněte čistou vodou. Pro účinné mytí není třeba velkého množství mycího prostředku.
Opatření: Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice. Po použití si umyjte ruce. V případě kontaktu s očima může způsobit podráždění. Vyjměte kontaktní čočky, pokud je nosíte, a vyplachujte si oči několik minut čistou vodou. Pokud podráždění přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc.

Stačí jedno nebo dvě střiknutí na vlhkou houbu nebo zředění v umyvadle. Chcete-li ušetřit vodu a energii a zároveň účinně čistit, ponořte nádobí do vody namísto přímého nanášení tekutiny na nádobí a dodržujte předepsané dávky. Účinné mytí nevyžaduje příliš mnoho pěny. Myjte a oplachujte čistou vodou.

Bezpečnostní opatření:

Způsobuje vážné podráždění očí. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo etiketu výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci si důkladně umyjte ruce. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranu očí/ochranu obličeje. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li přítomny a lze-li to snadno provést. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc/opatření.

Složení:

5 % nebo více, ale méně než 15 %: aniontové povrchově aktivní látky, 5 % nebo více, ale méně než 15 %: neiontové povrchově aktivní látky, méně než 5 %: mýdlo, parfémy, konzervační látky: methylisothiazolinone, benzisothiazolinone.

*Neobsahuje alergeny nad ohlašovací prahovou hodnotu, aby se minimalizovalo riziko alergií.

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácnost
Balení: 500 ml
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Fer à Cheval byla založena v roce 1856 a je nejstarším a největším výrobcem mýdla v Marseille. Reprezentuje historii celého regionu a jeho obyvatel. Marseillské mýdlo představuje ekologickou, účinnou a zdravou alternativu v péči o kůži i o domácnost.


Věděli jste, že „Fer à Cheval“ znamená v překladu podkova? V minulosti, kdy mnoho lidí neumělo číst, vybrali mistři mýdlaři podkovu jako rozeznatelný symbol štěstí a prosperity, aby reprezentovala tuto značku mýdel a zajistila jí dlouhé trvání!