Mycí prostředek na nádobí s marseillským mýdlem

Novinka
Neohodnoceno
Značka: Fer à Cheval
180 Kč 180 Kč / 1 ks
Můžeme doručit do:
7.6.2022

Prostředek na mytí nádobí, který účinně odmašťuje a současně je šetrný k pokožce. Jeho koncentrované složení s vůní provensálských oliv zanechá vaše nádobí čisté a zářivé. Jeho jedinečné složení bez alergenů bylo vyvinuto tak, aby bylo minimalizováno riziko alergií. Je vyroben z Marseillského mýdla uvařeného v kotlích a známého pro své čisticí, odmašťovací, hypoalergenní a snadno biologicky odbouratelné vlastnosti. Skládá se z 99 % složek přírodního původu bez jakýchkoli karcinogenních, mutagenních a reprotoxických látek (CMR).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Návod k použití: 

Naneste malé množství přípravku na vlhkou houbu nebo rozpusťte ve vodě, nádobí umyjte a opláchněte čistou vodou. Pro účinné mytí není třeba velkého množství mycího prostředku.
Opatření: Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice. Po použití si umyjte ruce. V případě kontaktu s očima může způsobit podráždění. Vyjměte kontaktní čočky, pokud je nosíte, a vyplachujte si oči několik minut čistou vodou. Pokud podráždění přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc.

Stačí jedno nebo dvě střiknutí na vlhkou houbu nebo zředění v umyvadle. Chcete-li ušetřit vodu a energii a zároveň účinně čistit, ponořte nádobí do vody namísto přímého nanášení tekutiny na nádobí a dodržujte předepsané dávky. Účinné mytí nevyžaduje příliš mnoho pěny. Myjte a oplachujte čistou vodou.

Bezpečnostní opatření:

Způsobuje vážné podráždění očí. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo etiketu výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci si důkladně umyjte ruce. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranu očí/ochranu obličeje. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li přítomny a lze-li to snadno provést. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc/opatření.

Složení:

5 % nebo více, ale méně než 15 %: aniontové povrchově aktivní látky, 5 % nebo více, ale méně než 15 %: neiontové povrchově aktivní látky, méně než 5 %: mýdlo, parfémy, konzervační látky: methylisothiazolinone, benzisothiazolinone.

*Neobsahuje alergeny nad ohlašovací prahovou hodnotu, aby se minimalizovalo riziko alergií.

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácnost
Balení: 500 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Fer à Cheval byla založena v roce 1856 a je nejstarším a největším výrobcem mýdla v Marseille. Reprezentuje historii celého regionu a jeho obyvatel. Marseillské mýdlo představuje ekologickou, účinnou a zdravou alternativu v péči o kůži i o domácnost.


Věděli jste, že „Fer à Cheval“ znamená v překladu podkova? V minulosti, kdy mnoho lidí neumělo číst, vybrali mistři mýdlaři podkovu jako rozeznatelný symbol štěstí a prosperity, aby reprezentovala tuto značku mýdel a zajistila jí dlouhé trvání!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení