Přípravek k čištění podlah s marseillským mýdlem

Novinka
Neohodnoceno
Značka: Fer à Cheval
324 Kč 324 Kč / 1 ks
Můžeme doručit do:
7.6.2022

Přípravek k čištění podlah, vhodný pro všechny typy omyvatelných podlahových povrchů, účinně odstraňuje mastnotu a nečistoty a zanechává prostor příjemně provoněný vůní provensálských oliv. Jeho unikátní složení bez alergenů je vyrobeno z autentického Marseillského mýdla známého pro své účinné odmašťovací a hypoalergenní vlastnosti. Skládá se z 99 % složek přírodního původu bez jakýchkoli karcinogenních, mutagenních a reprotoxických látek (CMR).

 Návod k použití: 

Nařeďte 25 až 50 ml přípravku do 5 litrů horké vody, vytřete podlahu a nechte bez oplachování uschnout. Povrchy v přímém kontaktu s potravinami musí být pečlivě opláchnuty čistou vodou.
Opatření: Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezpečnostní opatření:

Způsobuje vážné podráždění očí. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo etiketu výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci si důkladně umyjte ruce. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranu očí/ochranu obličeje. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li přítomny a lze-li to snadno provést. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc/opatření.

Složení:

Méně než 5 %: aniontové povrchově aktivní látky, méně než 5 %: neiontové povrchově aktivní látky, méně než 5 %: mýdlo, parfémy, konzervace. Látky: methylisothiazolinone, benzisothiazolinone.

*Neobsahuje alergeny nad ohlašovací práh, aby se minimalizovalo riziko alergií.

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácnost
Balení: 1000 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Fer à Cheval byla založena v roce 1856 a je nejstarším a největším výrobcem mýdla v Marseille. Reprezentuje historii celého regionu a jeho obyvatel. Marseillské mýdlo představuje ekologickou, účinnou a zdravou alternativu v péči o kůži i o domácnost.


Věděli jste, že „Fer à Cheval“ znamená v překladu podkova? V minulosti, kdy mnoho lidí neumělo číst, vybrali mistři mýdlaři podkovu jako rozeznatelný symbol štěstí a prosperity, aby reprezentovala tuto značku mýdel a zajistila jí dlouhé trvání!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení