Přípravek k čištění podlah s marseillským mýdlem

Kód: 94-F1756
Neohodnoceno
Značka: Fer à Cheval
296 Kč 296 Kč / 1 ks
Můžeme doručit do:
8.3.2024

Přípravek k čištění podlah, vhodný pro všechny typy omyvatelných podlahových povrchů, účinně odstraňuje mastnotu a nečistoty a zanechává prostor příjemně provoněný vůní provensálských oliv. Jeho unikátní složení bez alergenů je vyrobeno z autentického Marseillského mýdla známého pro své účinné odmašťovací a hypoalergenní vlastnosti. Skládá se z 99 % složek přírodního původu bez jakýchkoli karcinogenních, mutagenních a reprotoxických látek (CMR).

 Návod k použití: 

Nařeďte 25 až 50 ml přípravku do 5 litrů horké vody, vytřete podlahu a nechte bez oplachování uschnout. Povrchy v přímém kontaktu s potravinami musí být pečlivě opláchnuty čistou vodou.
Opatření: Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezpečnostní opatření:

Způsobuje vážné podráždění očí. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo etiketu výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci si důkladně umyjte ruce. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranu očí/ochranu obličeje. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li přítomny a lze-li to snadno provést. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc/opatření.

Složení:

Méně než 5 %: aniontové povrchově aktivní látky, méně než 5 %: neiontové povrchově aktivní látky, méně než 5 %: mýdlo, parfémy, konzervace. Látky: methylisothiazolinone, benzisothiazolinone.

*Neobsahuje alergeny nad ohlašovací práh, aby se minimalizovalo riziko alergií.

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácnost
Balení: 1000 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Fer à Cheval byla založena v roce 1856 a je nejstarším a největším výrobcem mýdla v Marseille. Reprezentuje historii celého regionu a jeho obyvatel. Marseillské mýdlo představuje ekologickou, účinnou a zdravou alternativu v péči o kůži i o domácnost.


Věděli jste, že „Fer à Cheval“ znamená v překladu podkova? V minulosti, kdy mnoho lidí neumělo číst, vybrali mistři mýdlaři podkovu jako rozeznatelný symbol štěstí a prosperity, aby reprezentovala tuto značku mýdel a zajistila jí dlouhé trvání!