Tierra Verde Univerzální čistič 1 l

Kód: EC-YAB011
Neohodnoceno
Značka: Tierra Verde
149 Kč
Můžeme doručit do:
1.6.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Univerzální čistič je vhodný k účinnému čištění všech omyvatelných hladkých ploch v domácnosti, jako jsou dlaždice, kamenné a dřevěné podlahy, korek, PVC, linoleum nebo také keramiky, skla, obkladaček, dřezů a umyvadel či kuchyňských linek. Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky Tierra Verde v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Doplňkové parametry

Kategorie: Úklid a čistota
Hmotnost: 1.07 kg
Certifikáty: EcoGarantie
Co s obaly: Prázdné obaly můžete nechat recyklovat v kontejneru na plast, slouží však primárně jako obaly k opětovnému plnění. 5l kanystry můžete vrátit přímo k nám.
Dávkování: běžné zašpinění: 50 ml čističe na 10 l vody; silné znečištění: aplikujte neředěné
Materiál balení: HDPE
Objem: 1 l
Podíl přírodních surovin: výrobce neuvádí
Původ vůně: přírodní
Složení: < 5 % neionický tenzid rostlinného původu, extrakt z mýdlových ořechů, denaturovaný líh, d-limonene, chelatační činidlo (EDDS), xanthanová guma, benzoan sodný
Země původu: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: