VČELÍ LNĚNÝ KRÉM na ruce a nehty

Kód: MI-7034 MI-7904 Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: MISSIVA
210 Kč 300 Kč od 210 Kč
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
7.6.2023 7.6.2023 Zvolte variantu

Lněný krém na ruce a nehty s obsahem včelího vosku zanechává na pokožce jemný ochranný film. Má zklidňující, hydratační a regenerační vlastnosti díky panenskému lněnému oleji, vitamínům, glycerolu, extraktu z Aloe Vera, alfa Bisabololu a keratinu. Ošetřuje a regeneruje i nehty.

Balení: 
50 ml nebo 150 ml

Český výrobek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Návod k použití:
Přiměřené množství krému naneste na ruce, rozetřete a nechejte vstřebat.

Pouze k zevnímu použití.


Obsahuje:

Extrakt z aloe pravé (Aloe vera) – napomáhá obnovení a udržení normálního stavu pokožky.

Lněný olej (Linum Usitatissimum) – obsahuje velké množství mastných kyselin, pleť příjemně promastí a zvláční.

Včelí vosk (Cera Alba/ Beeswax) - chrání pokožku proti vnějším vlivům, včelí vosk zůstává na povrchu a vytváří ochrannou vrstvu, pomáhá tak dalším látkám s hojením a regenerací poškozené pokožky, zatímco ji sám hluboce vyživuje a zvlhčuje. Na pokožce vytváří voděodolnou vrstvu, tak kůži chrání a zabraňuje jejímu dalšímu poškození.

Olej z chia semínek - semena šalvěje hispánské ( Salvia Hispanica) – hydratuje a, díky vitamínům A a E, také vyživuje pokožku.

Výtažek z listů rozmarýnu lékařského (Rosmarinus Officinalis) – osvěžení těla, antioxidant

Olej ze semen slunečnice roční (Helianthus annuus) - obsahuje také vosky a vitamín E a má zvláčňující účinky

Glycerin (glycerol) - čirá tekutina bez zápachu, rozpustná ve vodě. Přirozeně se vyskytuje ve všech olejích a tucích (i v lidském těle). Při kontaktu s pokožkou se tedy nechová jako cizí látka, nedráždí ji a nezpůsobuje alergie. Hlavní funkcí glycerinu je jeho vysoká hygroskopie (váže na sebe vlhkost) a pomáhá dalším látkám v kosmetických přípravcích, aby se co nejrychleji vstřebaly do pokožky. Tu pak zjemňuje, zvláčňuje a v nižší koncentraci jí pomáhá udržet si vlastní hydrataci.


Biosaccharide Gum-1 je polysacharid vyrobený fermentací rostlin. Působí jako hydratační a uklidňující složka. Vytváří na pokožce film vázající vlhkost, který dodává pokožce jemný a hladký pocit.

Sodná sůl kyseliny levulové (Sodium Levulinate) – kyselina levulová je organická kyselina přirozeně se vyskytující v rostlinách. Nejčastěji se získává derivací kukuřičného škrobu. Působí jako konzervant. Na pleti působí jako kondicionér.

Sodná sůl kyseliny anýzové (Sodium Anisate) - je odvozována z fenyklu nebo bazalky a je oblíbenou součástí přírodní kosmetiky. Používá se jako vonná látka a zároveň konzervant. Zároveň udržuje vyrovnané pH pokožky a uklidňuje pleť.

Bisabolol - je bezbarvý viskózní olej, který je hlavní složkou silice Heřmánku pravého, po staletí se ho využívá v kosmetice, má zklidňující a protizánětlivé účinky.



Složení:

Voda, včelí vosk, olej z chia semínek, výtažek z listů rozmarýnu lékařského, olej ze semen slunečnice roční, lněný olej, bambucké máslo, glycerin, panthenol, výtažek z aloe vera, allantoin, hydrolyzovaný keratin, hydrolyzovaný hedvábný protein, kyselina mléčná, kyselina stearová, kyselina palmitová, hydrogenované rostlinné glyceridy, isoamyl laurát, polyglyceryl-3 methyl glukóza distearát, caprylic / capric triglyceride, biosacharide Gum-1, tokoferyl acetát – vitamin E, sodná sůl kyseliny levulové, sodná sůl kyseliny anýzové, phenoxyethanol, glyceryl laurát, parfém , bisabolol, tetrasodium glutamate diacetate.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krémy, masti, oleje
Problematika (Globální): Suchá pokožka
Typ produktu (Péče o tělo): Krém
Typ pleti: Suchá
Problematika (Péče o tělo): Suchá pokožka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

MISSIVA, spol. s r.o. je česká společnost, která se zabývá vývojem, prodejem a distribucí produktů každodenní spotřeby, přátelských k lidem a přírodě, sloužících k udržování čistoty a zdraví lidského těla a obydlí.

Kosmetika, přípravky pro ústní hygienu, čistící a prací prostředky, které využívají přírodních zdrojů bez zbytečné chemie. Vyráběné v České republice. Neváhejte a vyzkoušejte