Hřejivý polštářek na nohy

Kód: MM-D23407
Neohodnoceno
Značka: Hodaf
79 Kč 39,50 Kč / 1 ks
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Zahřejte své nohy s našimi skvělými polštářky, které nabízejí až 8 hodin tepla s maximální teplotou 52°C. Bez nutnosti nabíjení, bezpečné a pohodlné pro každodenní použití. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento jednorázový ohřívač nohou (hřejivý polštářek) poskytuje přírodní teplo až na 8 hodin, ideální pro prohřátí studených nohou nebo prstů. Stačí otevřít balení a vložit ohřívače do bot, kde začnou hřát během několika minut. Balení obsahuje 1 pár ohřívačů. S teplotou okolo 52°C, jsou perfektní pro lyžaře, turisty či horolezce nebo pro zimomřivce. Navíc jsou biologicky odbouratelné a zdravotně nezávadné, činíc z nich ekologickou a bezpečnou volbu pro každou zimní aktivitu.

Návod na Aktivaci / Proces Zahřívání

  • Vyjměte polštářek z jeho balení a promněte ho, aby se vzduch a vlhkost, jež spouštějí tepelnou reakci, rovnoměrně rozprostřely po celé směsi.
  • Počkejte 10 minut, polštářek by měl být úplně rozehřátý, než ho vložíte do neprodyšné obuvi.
  • Snažte se polštářky aktivovat při teplotě kolem 20 °C (doma, v autě, ...).
  • Pokud je okolní teplota blízko nuly nebo se nacházíte ve výšce 2000 m n. m. a výše, několikrát na polštářek foukněte. Teplo a vlhkost vašeho dechu usnadní aktivaci chemické reakce ve směsi.

Polštářek obsahuje směs prachového aktivního uhlí a železa, teplo vzniká oxidací železa. Chemická reakce se zastaví, když: - se spotřebuje aktivní uhlí. Po 7 až 8 hodinách polštářek přestane hřát. - v prostředí, které je hermeticky uzavřené, tedy bez přístupu vzduchu (v gumových botách nebo botách s neoprenovými návleky). Jakmile se ke směsi opět dostane vzduch, reakce se obnoví.

Pokud ke polštářku neproudí vzduch, reakce ustane a polštářek přestane hřát. Pokud tak nastane, vyjměte polštářek z boty, promněte jej a foukněte na něj, což obnoví chemickou reakci. Pak polštářek můžete znovu vložit do boty.

V žádném případě:

  1. Nepřipevňujte polštářky přímo na kůži.  Nenechávejte si polštářky na nohou, pokud zapnete topení v autě nebo sedíte u topení/domácího krbu. Polštářky poskytují dodatečné teplo. Čím teplejší je okolní prostředí, tím teplejší polštářek bude... a v horkém prostředí může dosáhnout teploty, která by mohla způsobit popálení. Varování před Rizikem Popálení 

  2. Nevyužívejte polštářky během náročných aktivit (běžecké lyžování, krasobruslení,...), protože pot by mohl směs v polštářku příliš zvlhčit a nebezpečně ovlivnit chemickou reakci. Upozornění: děti se potí 2-3krát více než dospělí při stejně náročných aktivitách. Nepřipevňujte polštářky na nárt. Většinou na nártu leží tkaničky (nebo vytvářejí tlak), zvýšené tření by mohlo reakci urychlit. Připevňujte polštářky pouze v blízkosti prstů. Jak to funguje

Co dělat, když polštářek přestane hřát po hodině? Nebo když hřeje nedostatečně?

Pokud ke polštářku neproudí vzduch, reakce ustane a polštářek přestane hřát. V takovém případě polštářek vyjměte na vzduch, znovu ho promněte mezi prsty a vraťte do boty, až bude opět dostatečně teplý. Bylo by frustrující mít studené nohy během sportování a až doma zjistit, že stačilo polštářek na chvilku vyjmout a zahřeje se znovu. Kdy polštářek nemusí fungovat

Polštářek nebude fungovat: - pokud nemá dostatečný přísun vzduchu, například pokud je uzavřen v gumové botě nebo v botě s neoprenovým návlekem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chladivá/Hřejivá terapie
Balení: 1 Pár (2 ohřívače)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: