Velkoobchod

Máte zájem o naše produkty? Vytvořte si u nás na stránkách účet a napište nám! Rádi se s vámi pobavíme o možnostech a přiřadíme Vám po jednoduché registraci velkoobchodní ceník. Nabízíme Vám možnost prodávat ty nejlepší značky z celého světa, které umožní růst Vašeho podnikání!

Nabízíme Vám tento sortiment a značky, u kterých disponujeme výhradním právem pro náš trh.

PolyGel L.L.C. 

4

Americká firma PolyGel, LLC vyrábí už přes 20 let špičkové zdravotnické výrobky pro nemocniční trh. Tyto zkušenosti zúročila i pro spotřebitelský trh přes svoji značku NatraCure. Vynikají především díky jejich jedinečnému gelu a gelovým receptům, které jsou oblíbené po celém světě.

V naší nabídce naleznete hydratační péči a další, jako kompresní nebo hřejivou/chladivou terapií.

Howard Ltd. T/A incognito

Incognito-Clear-Bold

Britská řada Incognito od firmy Howard nabízí přírodní repelentní řadu. Je velice oblíbená, funkční a designová. Skvěle funguje, voní a lidé ji používají při cestách do tropů, aby se nemuseli obávat komárů, hmyzu a další havěti. Produkty se hodí na grilovačky a jakoukoliv zábavu, kde by člověk mohl přijít ke štípanci!

ZufGlobus

zuf globus logo

Izraelská výživová doplňková řada s důrazem na přírodu, včely a med. Všechny ingredience projdou přes trávící trakt včely a tím umocní své účinky! Mely (Medy) jako např. LifeMel má klinické studie z prestižních francouzských unverzit. Studie z těchto institucí zjistily výsledky jeho příznivého účinku na počet bílých krvinek pro pacienty prochazející chemoterapií. Firma nabízí také několik dalších medů, které se řeší různé problémy jako menopauzu, nachlazení, imunitu nebo třeba trávení.