Minus Age Omega 3

Kód: MM-MAO
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Minus Age
590 Kč 13,11 Kč / 1 ks
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Omega 3 jsou mastné kyseliny, které naše tělo nedokáže vyrobit a proto je potřebuje přijímat v potravě. Slouží pro stavbu buněčných membrán.

Co produkt obsahuje?

V jednom balení naleznete 90 kapslí s vysokým obsahem Omega 3 pro každodenní užívání. Každá kapsle je pečlivě zabalena v blistru, aby tak nedocházelo ke snižování obsahu působením vnějších vlivů

Denní dávka obsahuje 1000mg rybího tuku s vysokým obsahem Omega 3.

3 měsíce Premium anti-aging Minus Age Omega 3

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co je Omega 3 ?

Omega 3 jsou mastné kyseliny, které naše tělo nedokáže vyrobit a proto je potřebuje přijímat v potravě. Slouží pro stavbu buněčných membrán. Ovlivňují krevní tlak, metabolismus tuků i zrak. Omega 3 přispívá k udržení normálního krevního tlaku, správné činnosti srdce i mozku.

Minus Age omega 3 se získává z vysoce kvalitního rybího tuku. Pomáhá bránit chronickému zánětu a tak ovlivňuje základní příčiny stárnutí.

Datový zdroj 53

Přirozená prevence
Zlepšení imunity
Datový zdroj 55
Zpomalení stárnutí
Datový zdroj 57
Zvýšení energie buněk
Datový zdroj 58
Buněčné zdraví

OMEGA 3 VS. OMEGA 6

V moderní západní stravě bohužel často převažují Omega 6 mastné kyseliny, které mají prozánětlivé účinky. Tyto kyseliny se nacházejí v běžných potravinách, jako jsou různé rostlinné oleje, margaríny, pečivo, brambůrky, smažené pokrmy a další průmyslově zpracované potraviny. Přemíra Omega 6 může v našem těle způsobit nerovnováhu a podporovat vznik chronického zánětu, který je jedním z hlavních rizikových faktorů mnoha onemocnění, včetně obezity, cukrovky, kardiovaskulárních nebo autoimunitních nemocí.

OMEGA 3 A JEHO ÚČINKY

Pro zdravý život a dobré zdraví je tedy ideální najít optimální rovnováhu mezi Omega 3 a Omega 6 nenasycenými mastnými kyselinami. Zaměřte se na vyšší příjem Omega 3, které mají protizánětlivé vlastnosti a přispívají k naší pohodě a vitalitě.

Omega 3 mastné kyseliny jsou pro lidský organismus velmi důležité a přispívají k udržení normální činnosti mozku, stavu zraku, hladiny triglyceridů v krvi, krevního tlaku a k normální činnosti srdce.

ÚLOHA OMEGA 3 VE STÁRNUTÍ

Jedním ze znaků stárnutí je chronický zánět. V průběhu našeho života přibývá v těle prozánětlivých působků. Ty nám nijak nepomáhají s infekcí, ba naopak, škodí nám. Chronický zánět zrychluje stárnutí, zvyšuje riziko onemocnění. Omega 3 působí protizánětlivě a přispívá tak k rovnováze našeho imunitního systému.

VĚDECKÉ PRÁCE ZABÝVAJÍCÍ SE POZITIVNÍMI EFEKTY OMEGA 3

Dle vědecké práce Ruscica et al. z roku 2022 se Omega 3 nenasycené mastné kyseliny jeví jako velmi slibnou léčebnou metodou u pacientů s vysokým rizikem srdečních a cévních onemocnění. Studie popisuje účinky na krevní tlak, srážlivost krve, působky snižující zánět. Originál studie si můžete přečíst na stránkách pubmed.gov pod tímto odkazem: ZDE

Datový zdroj 48

NON GMO
Datový zdroj 57
NATURAL
Datový zdroj 46
CERTIFIKOVANÝ
TESTOVÁNO

Dávkování

Doporučené dávkování: 2 kapsle denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutin.Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Není určeno pro děti. Dbejte na zdravý životní styl.
 
Před užíváním jinak než dle doporučeného dávkování se poraďte se svým lékařem pro medicínu dlouhověkosti (longevity medicine).

Složení

Hmotnost obsahu: (90 kapslí) 126 g
 
Složení: Rybí olej, želatina, glycerin, D-alfa-toko-ferol.
Obsah v 1 kapsli: Rybí olej 1000 mg, Z toho EPA: 330 mg, Z toho DHA: 220 mg, Vitamin E: 5 mg
Výrobce: Hackshot s.r.o., Česká republika.
Skladujte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě, mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: