Multifunkční úklidový sprej

Kód: 94-F1748
Neohodnoceno
Značka: Fer à Cheval
220 Kč 220 Kč / 1 ks
Můžeme doručit do:
20.6.2023
Položka byla vyprodána…

Univerzální čistící přípravek ve spreji s vůní provensálské olivy důkladně odstraňuje nečistoty a mastnotu ze všech omyvatelných povrchů. Jeho jedinečné složení bez alergenů bylo vyvinuto tak, aby bylo minimalizováno riziko alergií. Je vyroben z Marseillského mýdla uvařeného v kotlích a známého pro své čisticí, odmašťovací, hypoalergenní a snadno biologicky odbouratelné vlastnosti. Skládá se z 99 % složek přírodního původu bez jakýchkoli karcinogenních, mutagenních a reprotoxických látek (CMR).

  • Důkladně odstraňuje nečistoty a mastnotu.
  • Leskne se na všech typech omyvatelných povrchů.
  • Bez alergenů.
  • S marseillským mýdlem.
  • Praktický formát spreje.

picto-origine-france-garantie-savonnerie-fer-a-cheval

Detailní informace

Detailní popis produktu

Víceúčelový sprej Fer à Cheval 500 ml s příjemnou vůní provensálských oliv je ideální pro každodenní použití k důkladnému odstranění nečistot a mastnoty a k lesku všech omyvatelných povrchů (pracovní deska, sporák, lednice, varná deska, koupelna...).

Jeho jedinečné složení bez alergenů* bylo vyvinuto s cílem minimalizovat riziko vzniku alergií.

Vyrábí se z marseillského mýdla vařeného v kotlích v mýdlárně a je známé svými čisticími, odmašťovacími, hypoalergenními a snadno biologicky odbouratelnými vlastnostmi.

99 % jeho složek je přírodního původu, bez karcinogenních, mutagenních a reprotoxických látek (CMR).

Použití:

Nastříkejte přímo na čištěný povrch, nechte několik okamžiků působit a poté setřete vlhkou houbou. Povrchy, které přicházejí do přímého styku s potravinami, je třeba důkladně opláchnout pitnou vodou.

Opatření pro použití: V případě konzultace s lékařem mějte k dispozici obal nebo etiketu. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení: 

Méně než 5 %: neiontové povrchově aktivní látky, méně než 5 %: mýdlo, vonné látky, konzervační látky: methylisothiazolinone, benzisothiazolinone.

* Žádné alergeny nad deklarovaným prahem, aby se minimalizovalo riziko alergií.

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácnost
Balení: 500 ml s pumpičkou
Položka byla vyprodána…

Meet the Makers: Fer à Cheval

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Fer à Cheval byla založena v roce 1856 a je nejstarším a největším výrobcem mýdla v Marseille. Reprezentuje historii celého regionu a jeho obyvatel. Marseillské mýdlo představuje ekologickou, účinnou a zdravou alternativu v péči o kůži i o domácnost.


Věděli jste, že „Fer à Cheval“ znamená v překladu podkova? V minulosti, kdy mnoho lidí neumělo číst, vybrali mistři mýdlaři podkovu jako rozeznatelný symbol štěstí a prosperity, aby reprezentovala tuto značku mýdel a zajistila jí dlouhé trvání!