BRONCHOMEL

Kód: 93-1003
26 hodnocení
Značka: Zuf Globus
ZDARMAZDARMA
med na nachlazení
590 Kč 590 Kč / 1 ks
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Tajemství BRONCHOMELU - medu od izraelských včel spočívá ve složení jedinečného bylinného extraktu, kterým se včely živí. Černý bez, proskurník a šalvěj jsou byliny, které prokazatelně pomáhají s hleny a léčbou infekce horních cest dýchacích.

BRONCHOMEL je izraelský medový výživový doplněk, jehož tajemství spočívá ve včelím traktu. Narozdíl od klasického medu, jsou v tomto případě včelám podávány pouze vybrané byliny, tudíž dochází k maximální využití léčivých látek a umocnění jejich účinků. 

Do BRONCHOMEL medu nejsou přidávány žádné další příměsi ani chemické látky. Jakmile je plástev připravena, med se vyfiltruje a dále se připraví bez jakýchkoli přídavných látek, konzervantů a chemikálií.

Kdy BRONCHOMEL napomáhá:

 • při dýchacích potížích, kašli
 • při léčbě kašle, zápalu plic,
 • podporuje zdravé dýchání
 • normálnímu stavu průdušek
 • podpůrná léčba při astma, bronchitidě

Dle nařízení EU komise je zakázáno přisuzovat jakékoliv léčivé účinky a zdravotní tvrzení. Doporučujeme si udělat vlastní rešerši (odkaz na studie je uveden v podrobném popisu produktu.)

Detailní informace

Detailní popis produktu

BRONCHOMEL je výsledkem více než třicetiletého výzkumu a byl speciálně vyvinut tak, aby využil léčivého potenciálu čistého medu v kombinaci se specifickými léčivými bylinami a dalšími přírodními složkami.

BRONCHOMEL je skvělý pomocník do zimních období, určený ke zklidnění dýchacích cest. Ať už se jedná o běžné nachlazení, kašel, uvolnění hlenů nebo dýchací obtíže. Lze jej použít jako přírodní antibiotikum k boji s infekcí a je také účinným odkašlávadlem; pomáhá odstraňovat hleny, napomáhá regeneraci plic, průdušek a průdušnice. Stejně jako všechny medové produkty, je i BRONCHOMEL bezpečný pro dlouhodobé užívání a navíc je 100% přírodní.

Med má výraznou příjemnou chuť i vůni.

Složení přípravku BRONCHOMEL
7 jedinečných rostlinných extraktů, které včelky zpracují.

Rostliny, které byly včelami zpracovány právě pro tento med:

 • Šalvěj lékařská - Salvia officinalis
 • Eukalyptus - Eucalyptus Glob
 • Rozmarýn - Rosmarinus Officinalis
 • Vavřín - Laurus Nobilis
 • Křídlatka vzpřímená - Polygonum Aviculare (Křídlatka obecná)
 • Jitrocel širokolistý - Plantago Major
 • Bez černý - Sambucus Nigra (květ)
 • 3 - 7 dní

Výživové údaje na 100 g výrobku:

 • Energetická hodnota (kalorie) - 342
 • Celkový obsah tuků (g) - 0
 • Sodík (mg) - 9,5
 • Sacharidy celkem (g) - 84,91
 • z toho cukry (g) - 84,91
 • Bílkoviny (g) - 0,50

BRONCHOMEL vyrábí ZufGlobus - izraelská společnost specializující se na vývoj přírodních včelích produktů, které mají širokou škálu přírodní léčby, díky které lze zlepšit kvalitu života. Jak výzkum a vývoj, tak i výroba a balení probíhají v Izraeli ve společnosti ZufGlobus.

Společnost klade velký důraz na kvalitu výrobků a jejich vývojové procesy. Tyto procesy jsou velmi důležité, a proto je do důkladného výzkumu a kvality surovin investováno mnoho prostředků.
BRONCHOMEL není lék a není určen k léčbě žádné nemoci. Spoléhání se na níže uvedené informace je výhradně na odpovědnosti čtenáře a před zakoupením jakéhokoli výrobku je vhodné poradit se s kvalifikovaným lékařem.
Výrobní a balicí procesy probíhají v rámci certifikace GMP & ISO a pod dohledem izraelského ministerstva zdravotnictví.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdraví z úlu
Hmotnost: 0.12 kg
Balení: 120 g
Měsíční balení: 3 x 120 g
Dávkování: 1 čajová lžíce ráno, 1 večer
Skladování: v suchu a temnu
Trvanlivost: 2 roky
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora 28.10.2022 10:54
Bral již někdo ?
Odpovědět
VP Avatar autora 28.10.2022 10:55
je výborný
VP Avatar autora 28.10.2022 10:51
Beru a objednám další dávám i malou lžičku 3 dceři za 3 dny se jí lépe dýchá
Odpovědět

bazz

Společnost Zuf Globus vyvíjí, vyrábí a prodává koncentrované doplňky stravy na bázi včelích produktů. Jejich produkty jsou vyráběny včelami, které jsou krmeny pouze rostlinnými látkami s vědecky ověřenými a cílenými zdravotními účinky. Vývojem, výrobou a prodejem doplňků stravy z včelích produktů se zabývájí již více než 20 let.

 

hexogen-story_eng_2-1

 

Med obsahuje různé prospěšné minerální látky a sloučeniny, které se mohou lišit v závislosti na konkrétních rostlinách, které včely konzumují. Tento přírodní proces ZufGlobus posunuli dále. Místo květového nektaru, který včely obvykle konzumují, krmíme naše včely speciálně připravenými extrakty z botanických bylin, které jsou známé svými zdraví prospěšnými účinky a jsou uvedeny v lékopise Světové zdravotnické organizace. Každá receptura byla vyvinuta pro specifický zdravotní přínos. Výsledkem jsou bioaktivně koncentrované včelí produkty s cílenými benefity. Výrobky ZufGlobus nejsou určeny k diagnostice, léčbě, vyléčení nebo prevenci jakýchkoli onemocnění. ZufGlobus úzce spolupracuje se světově uznávanými laboratořemi a odborníky, aby neustále zlepšovali kvalitu našich výrobků a zajistili jejich bezpečnost i účinnost.