LARYNGOMEL

Kód: 93-1006
15 hodnocení
Značka: Zuf Globus
590 Kč 590 Kč / 1 ks
Můžeme doručit do:
29.7.2024

LARYNGOMEL vyniká díky jeho jedinečnému složení - bylinného extraktu, kterým se včely živí. Ví se, že černý bez, měsíček a meduňka jsou účinné při léčbě bolestí v krku a infekcí horních cest dýchacích.

LARYNGOMEL je izraelský medový výživový doplněk, jehož tajemství spočívá ve včelím traktu. Narozdíl od klasického medu, jsou v tomto případě včelám podávány pouze vybrané byliny, tudíž dochází k maximální využití léčivých látek a umocnění jejich účinků. 

Do LARYNGOMELU medu nejsou přidávány žádné další příměsi ani chemické látky. Jakmile je plástev připravena, med se vyfiltruje a dále se připraví bez jakýchkoli přídavných látek, konzervantů a chemikálií.

LARYNGOMEL med přispívá:

 • k léčbě problému horních cest dýchacích
 • jako podpůrná léčba při příušnicích
 • také napomáhá při laryngitidě

Dle nařízení EU komise je zakázáno přisuzovat jakékoliv léčivé účinky a zdravotní tvrzení. Doporučujeme si udělat vlastní rešerši (odkaz na studie je uveden v podrobném popisu produktu.)

Detailní informace

Detailní popis produktu

LARYNGOMEL je výsledkem více než třicetiletého výzkumu a byl speciálně vyvinut tak, aby využil léčivého potenciálu čistého medu v kombinaci se specifickými léčivými bylinami a dalšími přírodními složkami.

LARYNGOMEL je včelí produkt vyrobený ze směsi bylin, které prokazatelně přispívaji k čbě problému horních cest dýchacích a k zlepšení dýchání a sním spojených potíží. Zregenerujte Váš hlas a vaše hlasivky!

Med má výraznou příjemnou chuť i vůni

Složení přípravku LARYNGOMEL
7 jedinečných rostlinných extraktů, které včelky zpracují.

Rostliny, které byly včelami zpracovány právě pro tento med:

 • Majoránka - Origanum majorana
 • Fenykl - Foeniculum vulgare
 • Červená řepa - Beta Vulgaris
 • Vavřín - Laurus Nobilis
 • Meduňka lékařská - Melissa Officinalis
 • Měsíček lékařský - Calendula Officinalis
 • Bez černý - Sambucus Nigra

Výživové údaje na 100 g výrobku:

 • Energie (kalorie) - 346
 • Tuky celkem (g) - 0
 • Sodík (mg) - 8
 • Sacharidy celkem (g) - 85,82
 • z toho cukry (g) - 85,82
 • Bílkoviny (g) - 0,44

LARYNGOMEL vyrábí ZufGlobus - izraelská společnost specializující se na vývoj přírodních včelích produktů, které mají širokou škálu přírodní léčby, díky které lze zlepšit kvalitu života. Jak výzkum a vývoj, tak i výroba a balení probíhají v Izraeli ve společnosti ZufGlobus.

Společnost klade velký důraz na kvalitu výrobků a jejich vývojové procesy. Tyto procesy jsou velmi důležité, a proto je do důkladného výzkumu a kvality surovin investováno mnoho prostředků.
LARYNGOMEL není lék a není určen k léčbě žádné nemoci. Spoléhání se na níže uvedené informace je výhradně na odpovědnosti čtenáře a před zakoupením jakéhokoli výrobku je vhodné poradit se s kvalifikovaným lékařem.
Výrobní a balicí procesy probíhají v rámci certifikace GMP & ISO a pod dohledem izraelského ministerstva zdravotnictví.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdraví z úlu
Hmotnost: 0.12 kg
Balení: 120 g
Skladování: v suchu a temnu
Trvanlivost: 2 roky
Dávkování: 1 čajová lžíce ráno, 1 večer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

bazz

Společnost Zuf Globus vyvíjí, vyrábí a prodává koncentrované doplňky stravy na bázi včelích produktů. Jejich produkty jsou vyráběny včelami, které jsou krmeny pouze rostlinnými látkami s vědecky ověřenými a cílenými zdravotními účinky. Vývojem, výrobou a prodejem doplňků stravy z včelích produktů se zabývájí již více než 20 let.

 

hexogen-story_eng_2-1

 

Med obsahuje různé prospěšné minerální látky a sloučeniny, které se mohou lišit v závislosti na konkrétních rostlinách, které včely konzumují. Tento přírodní proces ZufGlobus posunuli dále. Místo květového nektaru, který včely obvykle konzumují, krmíme naše včely speciálně připravenými extrakty z botanických bylin, které jsou známé svými zdraví prospěšnými účinky a jsou uvedeny v lékopise Světové zdravotnické organizace. Každá receptura byla vyvinuta pro specifický zdravotní přínos. Výsledkem jsou bioaktivně koncentrované včelí produkty s cílenými benefity. Výrobky ZufGlobus nejsou určeny k diagnostice, léčbě, vyléčení nebo prevenci jakýchkoli onemocnění. ZufGlobus úzce spolupracuje se světově uznávanými laboratořemi a odborníky, aby neustále zlepšovali kvalitu našich výrobků a zajistili jejich bezpečnost i účinnost.