Marseillské mýdlo s olivovým olejem - Kostka

Kód: 94-F1583
Neohodnoceno
Značka: Fer à Cheval
124 Kč 124 Kč / 1 ks
Můžeme doručit do:
29.7.2024

 

Objevte mýdlo Pure Olive cube 300 g,

  • přírodní marseillské mýdlo, hypoalergenní a víceúčelové.
  • pravé marseillské mýdlo se skládá ze 100% čistých oliv a vyrábí se v kotli.
  • Bez palmového oleje.

logo COSMOS NATURAL certifié par Ecocert Greenlifelogo origine france garantie savonnerie Fer à Chevallogo de l'Union des Professionnels du savon de Marseille UPSMlogo 100% ingrédients d'origine naturelle

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Exkluzivní složení mýdla Pure Olive Cube Marseille 300g, vyrobeného výhradně z olivového oleje, je v souladu s Colbertovým ediktem z roku 1688, podle kterého se při výrobě pravého marseillského mýdla smí používat pouze olivový olej.

Pro hygienu rukou, tělesnou hygienu nebo domácí péči je marseillské mýdlo známé jako jedno z nejlepších mýdel na světě.

Přírodní a hypoalergenní mýdlo
Složené výhradně z olivového oleje, bez přídavku konzervačních látek, barviv, parfémů nebo živočišných tuků. Obsahuje 100 % přírodních složek. Neobsahuje palmový olej.

Staromódní zmýdelňování v kotlích
Na přípravu našeho mýdla vařeného v kotlích podle marseillského postupu je potřeba téměř 10 dní. Toto tradiční know-how, vzácně předávané z generace na generaci mydlářských mistrů, je v naší mýdlárně vždy ctěno.

Stoprocentně autentické mýdlo Made in Marseille, které je často kopírováno, ale nikdy se mu nic nevyrovná!
Marseillská mýdla, prezentovaná ve své nejautentičtější a nejrafinovanější podobě, vám nabízejí přírodní, zdravou a účinnou alternativu pro celou rodinu a domácnost.

Snadno biologicky odbouratelné a neznečišťující, šetrné k životnímu prostředí.
Je ekologickou alternativou k chemickým prostředkům na údržbu a hygienu. Jeho recyklovatelný obal je navržen pro praktické uchování.

Zajímavost:
Továrna na mýdlo Fer à Cheval byla založena v roce 1856 a je nejstarší a největší továrnou na mýdlo v Marseille. Jako jedna z posledních ve Francii zachováváme tradiční výrobu marseillského mýdla pod odborným dohledem našich mydlářských mistrů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mýdla
Balení: 300 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Fer à Cheval byla založena v roce 1856 a je nejstarším a největším výrobcem mýdla v Marseille. Reprezentuje historii celého regionu a jeho obyvatel. Marseillské mýdlo představuje ekologickou, účinnou a zdravou alternativu v péči o kůži i o domácnost.


Věděli jste, že „Fer à Cheval“ znamená v překladu podkova? V minulosti, kdy mnoho lidí neumělo číst, vybrali mistři mýdlaři podkovu jako rozeznatelný symbol štěstí a prosperity, aby reprezentovala tuto značku mýdel a zajistila jí dlouhé trvání!