Safe Laser SL-500

Kód: MM-SAFELASER500
Neohodnoceno
Značka: SafeLaser
31 000 Kč 31 000 Kč / 1 ks
Můžeme doručit do:
2.5.2024

Ať už se jedná o kožní onemocnění, dermatologické problémy, záněty, pohmožděniny nebo ušní potíže, obecné zdravotní problémy nám mohou ztížit a znepříjemnit život. Představte si život bez těchto problémů... zní to jako nepodložený zázrak? S naším laserem Safe Laser SL 500, který dokáže pomoci vašim chronickým kožním problémům, ošetřit nemoci a rány v nosní a ústní dutině a působit na tkáně v hloubce až 8 cm výkonem 500 mW, tomu tak není.

Nemoci, poruchy, použití

✔ Léčba akutních a chronických problémů
✔ Poranění svalů a šlach
✔ Poranění vazů a kloubních pouzder
✔ Revmatické bolesti a záněty
✔ Syndrom karpálního tunelu, poranění rotátorové manžety, epikondylitida
✔ Hematomy, pooperační otoky a artritida, zlomeniny kostí
✔ Příznaky kožních problémů
✔ Zanícené křečové žíly a zanícené hemoroidy
✔ Bolesti zubů, infekce, následná péče
✔ v okolí zubních implantátů pomáhá dásni (fáze osifikace)
✔ Západní čelist (trizmus)
✔ pomáhá při hojení zánětů uší a zvukovodu
✔ Tinnitus
✔ svědění uší

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je navržen speciálně pro poruchy pohybového aparátu a obsahuje řadu speciálního příslušenství, které lze použít při problémech s ušním, nosním a krčním ústrojím (ORL). Infračervený laser Safe Laser 500 představuje maďarský lékařský vynález, který je vybaven pokročilým lékařsky certifikovaným laserem používaným v nemocnicích a navíc jedinečnou funkcí, která umožňuje jeho domácí použití. Tento ohromně výkonný Safe Laser je účinný až do hloubky 8 cm a má řadu dalších doplňků, které z něj činí nejuniverzálnější zařízení Safe Laser.

Model SL-500 byl navržen pro všechny věkové kategorie, velmi snadno se ovládá, může se pochlubit lehkými, ale odolnými konstrukčními prvky, používá pouze jedno tlačítko pro intuitivní fungování a je dodáván s dobíjecí baterií s dlouhou životností - to vše dohromady z něj činí nejlepší řešení pro domácí i profesionální uživatele.

button_prohlednout-info-a-navod

Použití přístroje je jednoduché, stačí jej jednou až dvakrát denně přiložit na 3-5 minut na kůži nad bolestivou nebo zanícenou oblast. Při zdravotních problémech s ušima, nosem a ústní dutinou je nutné používat specifické hlavice. Dobíjecí baterie poskytuje energii na několik dní a díky malým rozměrům a lehkým technologickým vlastnostem přístroje lze SL-500 umístit do tašky.
V závislosti na onemocnění se prostřednictvím SL-500 zavádí různé množství energie (joulů), aby se dosáhlo účinného léčení. Vyšší energetický výkon je tedy zajištěn dlouhodobým ozařováním.

S přístrojem SL-500 je možné provádět dva druhy léčby:
- Ošetření povrchu kůže
- Ošetření úst, nosu a uší pomocí nosního příslušenství a optických vláken.

Doba ošetření:
- Bezpečný laser 500 umístěný na kůži - 2-5 minut (energie 4-25 joulů)
- Safe Laser 500 s nosním příslušenstvím - 3 minuty na každé nosní dírce (energie 4 Jouly).
- Safe Laser 500 s vláknovou optikou - 25 sekund (energie 4 Jouly)

Dávka (Joule/cm2):
- 4-10 Joulů energie na body (2+ minuty): Ošetřuje namožení, pohmožděniny, svalové křeče, lehká poranění pohybového aparátu, akutní a chronické záněty, zubní a ústní potíže a dermatologická onemocnění a navíc zlepšuje mikrocirkulaci.
- Energie 15 joulů - na body (3 minuty): Ulevuje od bolesti a těžkých poruch pohybového aparátu.
- Energie 25 Joulů - na body (4-5 minut): Podporuje regeneraci chrupavek a léčí poranění pohybového aparátu v hlubokých vrstvách; ruptury tkání, svalů nebo šlach a zlomeniny (na začátku i dvakrát denně).

Kdy očekávat zlepšení

V některých případech poskytuje laserové světlo rychlé výsledky. Zlepšení se dostaví během několika minut/hodin v následujících případech: zklidnění bolesti, zmírnění akutních zánětů, zlepšení mikrocirkulace, svalové napětí, odstranění svalových křečí.U ostatních problémů se účinek může projevit během několika dnů/týdnů.

Kontraindikace

Přístroje Safe Laser lze používat pro vyšetřované poruchy (onemocnění diagnostikovaná lékaři) a doporučuje se, aby je používaly pouze osoby starší 18 let. Metodu zesvětlování nosní sliznice nepoužívejte u kojenců a malých dětí kvůli poměrně silnému světlu, které může dráždit oči.

Ozařování podbřišku nebo nosní sliznice v případě těhotných žen a otevřených fontanel v případě kojenců je zakázáno z důvodu zvýšení překrvení (potenciálně nebezpečného). U osob trpících závažnými problémy se srážlivostí krve se používání přístroje rovněž nedoporučuje. Dále se doporučuje, aby uživatelé neosvětlovali zhoubné nádory, oblasti štítné žlázy a prsou nebo plísňové povrchy kůže.

Přímé ozáření mateřských znamének může být nebezpečné, protože je považováno za předrakovinný stav.

Lasery by nikdy neměly mířit přímo do očí.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: SafeLasery
Výkon: 500 mW nepřetržitého záření
Vlnová délka: 808 nm (červené světlo)
Baterie: Dobíjecí
Pouzdro: Odolné hliníkové

Představení Safe Laseru 500

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: