40 podkokolenky antibakteriální

Kód: AR-22229 AR-22230 AR-22231 AR-22226 AR-22227 AR-22228 Zvolte variantu
77 hodnocení
Značka: Avicenum
138 Kč
Barva
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
19.6.2024 19.6.2024 19.6.2024 19.6.2024 19.6.2024 19.6.2024 Zvolte variantu

Podpůrné podkolenky Avicenum 40 zlepšují krevní oběh, jsou účinnou prevencí tvorby křečových žil, zabraňují vzniku občasných otoků a zmírňují pocity bolesti a únavy nohou. Při nošení oceníte také švýcarské antimikrobiální stříbro Sanitized® Silver.

Zesílená špice výrazně prodlouží životnost punčoch.

Podpůrná komprese (10-17 mmHg, kompresní třída A).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řada Avicenum PHLEBO 40 zahrnuje punčochy s tlakem podpůrné kompresní třídy. Punčochy tak pevně, avšak příjemně obepnou nohy. Materiály a technologické zpracování činí punčochy dostatečně pevné a tedy i velmi trvanlivé a odolné běžnému „zatrhnutí“, přitom je zachována příjemná transparentnost produktu a elegantní vzhled nohy. Celou řadu vyrábíme se zesílenou špičkou a s bakteriostatickou deodorační úpravou Sanitized.

Symboly%20u%CC%81drz%CC%8Cby%20Avicenum


Pohodlné a pevné podpůrné lýtkové punčochy Avicenum PHLEBO 40 jsou velmi měkké a příjemné na omak.

Díky dvojitě ovíjenému vláknu Lycra mají tyto punčochy delší životnost a jsou odolné vůči běžnému „zatrhnutí“. Úprava Sanitized ® vykazuje bakteriostatickou účinnost (tzn. zastavuje růst a množení mikroorganismů) a deodorační (proti zápachu). Tato úprava je bezpečnější vůči pacientům i životnímu prostředí než jiné bakteriostatické a deodorační aplikace s obsahem těžkých kovů. Materiály použité k výrobě jsou nedráždivé a neobsahují latex.

Velikosti
23 – 25, 25 – 27, 27 - 29

Materiály:

LYCRA® Soft Comfort:

Je elastické vlákno, které zaručuje, že elasticita materiálu bude perfektní po celou dobu jeho životnosti. Jedinečná schopnost vlákna roztáhnout se a vrátit se do původního stavu zlepšuje vlastnosti všech výrobků. Vlákno vytváří mírný podpůrný tlak (kompresi) a produkty s ním výborně přilnou ke končetině, skvěle drží. Výrobky s tímto vláknem se navíc vyznačují zvýšenou nemačkavostí.

Sanitized® je špičková úprava s bakteriostatickým a deodoračním efektem švýcarské firmy Sanitized®. Díky svému složení (Dimethyltetradecyl (3-(trimethoxysilyl)propyl) ammonium chloride) je tato úprava stálá a dle výsledků testů vydrží na produktech společnosti ARIES, a.s. až po dobu 190 pracích cyklů.

 

Nevyhovuje vám kompresní třída nebo typ produktu? Klikněte na tlačítko níže a prohlédnětě si náš kompletní kompresní sortiment.

button_prohlednout-celou-kompresni-terapii

Doplňkové parametry

Kategorie: Kompresní podkolenky
Jemnost: 40 DEN
Vzhled: Polomatné
Podpůrný tlak: 7 - 10 mmHg
Provedení: zesílená špička, jemný lem
Složení: 76 % PAD Nylon, 24 % LYCRA®
Úprava: Sanitized®
Barvy: 8001, 9999

Komprese v terapii křečových žil

Kompresivní punčochy Avicenum

Měření a určení velikosti kompresivních výrobků Avicenum

Správný výběr zdravotních kompresivních punčoch

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Renomovaná česká společnost Společnost ARIES je výrobcem kompresního punčochového zboží. Kompresní podkolenky, punčochy a punčochové kalhoty zmírňují pocit těžkých nohou, otoky nohou a křečové žíly. V jejich sortimentu naleznete také kompresní zboží pro sportovce a v neposlední řadě zdravotní bavlněné ponožky pro diabetiky Diafit.

Zdravotní výroba

zna%C4%8Dak%20CE).svgSpolečnost ARIES vydává a je oprávněna používat značku CE - tedy prohlášení o shodě k zdravotním výrobkům Avicenum, které splňují technické požadavky dle požadavků evropské směrnice 93/42/EEC.
 

Ty mají odzkoušený gradient sestupu tlaku od kotníku směrem vzhůru a jsou vyráběny dle německé zdravotní normy RAL 387, podle níž vyrábějí všichni prestižní evropští výrobci zdravotních kompresních produktů.
 

Kompresivní vlastnosti výrobku ověřují v certifikované laboratoři u německé autority Hohenstein Institute.

Všechny výrobky řady Avicenum splňují požadavky zákona 268/2014 Sb., o zdravotnických prostředcích. Notifikace výrobků řady Avicenum, udělená Státním ústavem pro kontrolu léčiv, je platná do roku 2021. Databáze notifikovaných zdravotnických prostředků je dostupná ve veřejné části Registru zdravotnických prostředků na www.rzpro.cz.

Prestižní certifikát OEKO-TEX® dokládá, že žádný z výrobků neobsahuje zdraví škodlivé látky a je možné je používat v přímém styku s pokožkou. Tento certifikát navíc vlastní i všichni dodavatelé surovin.

Certifikát Sanitized®
Certifikát RAL
Seznam členů RAL

ARIES je licenčním partnerem s prestižními značkami Lycra® a Sanitized®.