Příběh značky Incognito®

Značka incognito® vznikla proto, že si oba spoluzakladatelé na vlastní kůži vyzkoušeli nevýhody používání syntetických repelentů proti hmyzu. Zakladatel Incognita Howard se během jednoho roku (v Thajsku a Indii) nakazil malárií a následně horečkou dengue, přestože používal deet a užíval léky proti malárii.

Co je to DEET?

Patricia byla mezitím na dovolené na výletě v Jižní Americe, na kterou si vzala Deet přípravek a přírodní repelent. Patricie se zdráhala Deet používat, protože uprostřed Amazonie, kde pobývala, nebylo žádné zařízení na úpravu vody a bylo tam tak neuvěřitelně krásně, že jí připadalo nesprávné používat tak toxickou látku. Přírodní repelent, který užívala, však tak dobře nefungoval.

Patricia společně s Howardem pak založili společnost incognito®; přírodní repelent proti hmyzu, který fungoval a jehož posláním bylo neškodit uživateli ani životnímu prostředí. Incognito®, který vás učiní neviditelnými pro komáry.

Náš sprej na odpuzování hmyzu hrdina incognito® se používá po celém světě a v klinických testech je 100% účinný proti komárům Aedes aegypti*. incognito spray® používá nejsilnější formu PMD, botanickou PMD.

 

Čas strávený mimo domov je jednou z největších příležitostí, jak se znovu sblížit a užít si společný čas jako rodina a s přáteli. Klimatické změny mající za následek teplejší počasí, znamenají také vyšší populace hmyzu. Kromě toho, že hmyzí kousnutí způsobuje vážné zdravotní problémy, může zničit dovolenou kvůli nepříjemným pocitům, otokům, svědění a dalším nežádoucím projevům.

 

Řada Incognito® byla speciálně navržena tak, aby chránila naše spotřebitele po celém světě a vy jste si mohli užívat čas strávený s přáteli a rodinami. Neúnavně také pracujeme na ochraně životního prostředí pro naše děti, investujeme do obalů z cukrové třtiny a omezujeme obaly na minimum.

 

Chráníme tak vás, vaše blízké i naše životní prostředí.

Prohlédnout celou repelentní řadu

 

Obrázek

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení