CLEARMEL

Kód: 93-1013
Novinka
5 hodnocení
Značka: Zuf Globus
ZDARMAZDARMA
clearmel - očista pro kuřáky
590 Kč 590 Kč / 1 ks
Můžeme doručit do:
29.7.2024

Tajemství medového doplňku CLEARMEL spočívá ve složení jedinečného bylinného extraktu, kterým se včely živí. Bylo potvrzeno, že puškvorec, borovice bílá a černý bez jsou účinné při léčbě dýchacích potíží u kuřáků nebo těch, kteří pracují na znečištěných místech.

CLEARMEL je izraelský medový výživový doplněk, jehož tajemství spočívá ve včelím traktu. Narozdíl od klasického medu, jsou v tomto případě včelám podávány pouze vybrané byliny, tudíž dochází k maximálnímu využití léčivých látek a umocnění jejich účinků. 

Do CLEARMEL medu nejsou přidávány žádné další příměsi ani chemické látky. Jakmile je plástev připravena, med se vyfiltruje a dále se připraví bez jakýchkoli přídavných látek, konzervantů a chemikálií.

K čemu CLEARMEL přispívá:

 • k prevenci a podpůrné léčbě problémů kuřáckých osob
 • čistí sliznice dýchacího systému, včetně plicní sliznice
 • napomáhá regeneraci sliznice a zabraňuje zánětům dýchacích cest, které byly způsobeny kouřením

Dle nařízení EU komise je zakázáno přisuzovat jakékoliv léčivé účinky a zdravotní tvrzení. Doporučujeme si udělat vlastní rešerši (odkaz na studie je uveden v podrobném popisu produktu.)

Detailní informace

Detailní popis produktu

CLEARMEL je výsledkem více než třicetiletého výzkumu a byl speciálně vyvinut tak, aby využil léčivého potenciálu čistého medu v kombinaci se specifickými léčivými bylinami a dalšími přírodními složkami.

CLEARMEL je skvělou volbu pro všechny kuřáky, i ty, kteří už s kouřením přestali. Tento med je unikátní díky jeho jedinečnému složení rostlin, obsahuje totiž látky jako jsou terpenoidy, fenoly a flavonoidy. Tyto látky napomáhají k uvolnění, zvyšují odpor k cigaretovému kouři a napomáhají vylučování hlenů a čištění dýchacích cest.

Med má výraznou příjemnou chuť i vůni.

Složení přípravku CLEARMEL
5 jedinečných rostlinných extraktů, které včelky zpracují.

Rostliny, které byly včelami zpracovány právě pro tento med:

 • Křídlatka vzpřímená - Polygonum Aviculare 
 • Borovice lesní - Pinus Silvestris
 • Jitrocel širolistý - Plantago Major
 • Bez černý - Sambucus nigra (květ černého bezu)
 • Portulaca Oleracea - Portulaca Oleracea

Výživové údaje na 100 g výrobku:

 • Energie (kalorie) - 343
 • Tuky celkem (g) - 0
 • Sodík (mg) - 10
 • Sacharidy celkem (g) - 85,27
 • z toho cukry (g) - 85,27
 • Bílkoviny (g) - 0,44

CLEARMEL vyrábí ZufGlobus - izraelská společnost specializující se na vývoj přírodních včelích produktů, které mají širokou škálu přírodní léčby, díky které lze zlepšit kvalitu života. Jak výzkum a vývoj, tak i výroba a balení probíhají v Izraeli ve společnosti ZufGlobus.

Společnost klade velký důraz na kvalitu výrobků a jejich vývojové procesy. Tyto procesy jsou velmi důležité, a proto je do důkladného výzkumu a kvality surovin investováno mnoho prostředků.
CLEARMEL není lék a není určen k léčbě žádné nemoci. Spoléhání se na níže uvedené informace je výhradně na odpovědnosti čtenáře a před zakoupením jakéhokoli výrobku je vhodné poradit se s kvalifikovaným lékařem.
Výrobní a balicí procesy probíhají v rámci certifikace GMP & ISO a pod dohledem izraelského ministerstva zdravotnictví.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdraví z úlu
Hmotnost: 0.12 kg
Balení: 120 g
Měsíční balení: 3 x 120 g
Dávkování: 1 čajová lžíce ráno, 1 večer
Skladování: v suchu a temnu
Trvanlivost: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

bazz

Společnost Zuf Globus vyvíjí, vyrábí a prodává koncentrované doplňky stravy na bázi včelích produktů. Jejich produkty jsou vyráběny včelami, které jsou krmeny pouze rostlinnými látkami s vědecky ověřenými a cílenými zdravotními účinky. Vývojem, výrobou a prodejem doplňků stravy z včelích produktů se zabývájí již více než 20 let.

 

hexogen-story_eng_2-1

 

Med obsahuje různé prospěšné minerální látky a sloučeniny, které se mohou lišit v závislosti na konkrétních rostlinách, které včely konzumují. Tento přírodní proces ZufGlobus posunuli dále. Místo květového nektaru, který včely obvykle konzumují, krmíme naše včely speciálně připravenými extrakty z botanických bylin, které jsou známé svými zdraví prospěšnými účinky a jsou uvedeny v lékopise Světové zdravotnické organizace. Každá receptura byla vyvinuta pro specifický zdravotní přínos. Výsledkem jsou bioaktivně koncentrované včelí produkty s cílenými benefity. Výrobky ZufGlobus nejsou určeny k diagnostice, léčbě, vyléčení nebo prevenci jakýchkoli onemocnění. ZufGlobus úzce spolupracuje se světově uznávanými laboratořemi a odborníky, aby neustále zlepšovali kvalitu našich výrobků a zajistili jejich bezpečnost i účinnost.