Minus Age Melatonin

Kód: MM-MAME
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Minus Age
490 Kč 5,44 Kč / 1 ks
Můžeme doručit do:
29.7.2024
Melatonin je přírodní hormon, který nám zajišťuje klidný a hluboký spánek. Jeho produkce je nejvyšší v noci, když se tělo a mysl regenerují.

Co produkt obsahuje?

V jednom balení naleznete 90 kapslí Melatoninu 0,25mg pro užívání v případě potíží se spánkovým cyklem. Každá kapsle je pečlivě zabalena v blistru, aby tak nedocházelo ke snižování obsahu působením vnějších vlivů.

Doporučená dávka obsahuje 0,25mg Melatoninu.

3 měsíce Premium anti-aging Minus Age Melatonin

Detailní informace

Detailní popis produktu

K čemu slouží Melatonin?

Melatonin je přírodní hormon, který nám zajišťuje klidný a hluboký spánek. Jeho produkce je nejvyšší v noci, když se tělo a mysl regenerují. Melatonin nám pomáhá synchronizovat naše biologické hodiny s denním a nočním cyklem. Když máme pravidelný a kvalitní spánek, cítíme se lépe, zdravěji a mladší. Bohužel, v dnešní uspěchané době se často potýkáme se stresem, nespavostí a poruchami spánku.

Melatonin je účinný a bezpečný způsob, jak si zajistit rychlé usnutí a zdravou délku spánku.

Datový zdroj 60

Přirozená prevence
Zlepšení imunity
Datový zdroj 60
Zpomalení stárnutí
Datový zdroj 60
Zvýšení energie buněk
Datový zdroj 60
Buněčné zdraví

PORUCHY DENNÍHO A NOČNÍHO CYKLU

Stres. Nedostatek přirozeného světla. Nepravidelný čas usínání. Umělé osvětlení. Sociální sítě před spaním. To vše narušuje produkci melatoninu, hormonu spánku, který nám pomáhá usnout a regenerovat se. Při nedostatku kvalitního spánku může docházet k chronické únavě, depresím, snížené imunitě i ke zrychlenému stárnutí.

POZITIVNÍ ÚČINKY MELATONINU

Melatonin nám pomáhá srovnat náš spánkový režim. Pomáhá nám usnout, když se nám to nedaří. Spánek je klíčovou složkou správného fungování celého našeho těla. Efektivní spánek posiluje náš imunitní systém, chrání buňky před poškozením oxidačním stresem, pomáhá snižovat krevní tlak i cholesterol, brání stárnutí.

POZNATKY Z PRAXE PRAKTICKÉHO LÉKAŘE

Užití melatoninu je vhodné zejména jako možnost první volby při potížích s usínáním. Obvykle se melatonin užívá půl až hodinu před usnutím, abyste měli dostatek času na regeneraci před nutným vstáváním. Užijte melatonin například po dovolené, kde jste byli zvyklí chodit spát každý den o půlnoci. Když dovolená skončí a vy chcete jít spát dřív, protože v pondělí musíte vstávat do práce v sedm hodin ráno, užijte melatonin před desátou hodinou večerní den předem a budete mít 8 hodin na regeneraci.

ÚLOHA SPÁNKU VE STÁRNUTÍ

Během spánku se tělo a mysl regenerují, ukládají se vzpomínky, posiluje imunita, mozek se zbavuje škodlivin. Spánek také ovlivňuje rychlost stárnutí. Během spánku dochází k opravě poškozených buněk a tkání. Kvalitní spánek nám pomáhá zpomalit procesy stárnutí a udržet si mladistvý vzhled i vitalitu. Naopak nedostatek spánku nebo poruchy spánku urychlují stárnutí, protože zvyšují oxidační stres, chronický zánět, krevní tlak nebo hladinu kortizolu. Nedostatek spánku také snižuje produkci růstového hormonu, který je důležitý pro svalovou hmotu a správně fungující metabolismus.

VĚDECKÉ PRÁCE ZABÝVAJÍCÍ SE SPÁNKEM A STÁRNUTÍM

Ve vědecké práci Cardinali et al. potvrzuje důležitost spánku a melatoninového cyklu pro zdravé stárnutí. Udává, že hladiny melatoninu se snižují u obézních osob s poruchami metabolismu cukrů, u osob s chorobami srdce a cév, nebo u neurodegenerativních onemocnění. Originál studie si můžete přečíst na stránkách pubmed.gov pod tímto odkazem: ZDE.

Datový zdroj 60

NON GMO
Datový zdroj 60
VEGAN
Datový zdroj 60
CERTIFIKOVANÝ
TESTOVÁNO

Dávkování

Doporučené dávkování: 1 až 2 kapsle denně hodinu před spaním. Zapijte sklenicí vody. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Není určeno pro děti. Dbejte na zdravý životní styl.
 
Před užíváním jinak než dle doporučeného dávkování se poraďte se svým lékařem pro medicínu dlouhověkosti (longevity medicine).

Složení

Hmotnost obsahu: 52 g
 
Složení: Mikrokrystalická celulóza, kapsle z hydroxypropylmethylcelulózy, melatonin
Obsah v 1 kapsli: 0,25mg
Výrobce: Hackshot s.r.o., Česká republika.
Skladujte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě, mimo dosah dětí.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: