ENERGYMEL

Kód: 93-1002
7 hodnocení
Značka: Zuf Globus
ZDARMAZDARMA
med pro doplnění energie
590 Kč 590 Kč / 1 ks
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Síla medu ENERGYMEL je ve složení jedinečného bylinného extraktu, kterým se včely živí. Sibiřský ženšen, americký trsnatec a magnólie vinná jsou byliny, které byly vyhodnoceny jako účinné při únavě, slabosti nebo stresu během dne.

ENERGYMEL je izraelský medový výživový doplněk, jehož tajemství spočívá ve včelím traktu. Narozdíl od klasického medu, jsou v tomto případě včelám podávány pouze vybrané byliny, tudíž dochází k maximální využití léčivých látek a umocnění jejich účinků. 

Do ENERGYMEL medu nejsou přidávány žádné další příměsi ani chemické látky. Jakmile je plástev připravena, med se vyfiltruje a dále se připraví bez jakýchkoli přídavných látek, konzervantů a chemikálií.

ENERGYMEL med přispívá:

 • proti chronické únavě
 • k zlepšení schopnosti organismu vyrovnat se s nemocí
 • urychluje léčebný proces po nemoci (zejména po těžké)
 • vhodný pro tvrdě pracující a psychicky vytížené osoby

Dle nařízení EU komise je zakázáno přisuzovat jakékoliv léčivé účinky a zdravotní tvrzení. Doporučujeme si udělat vlastní rešerši (odkaz na studie je uveden v podrobném popisu produktu.)

Detailní informace

Detailní popis produktu

ENERGYMEL je výsledkem více než třicetiletého výzkumu a byl speciálně vyvinut tak, aby využil léčivého potenciálu čistého medu v kombinaci se specifickými léčivými bylinami a dalšími přírodními složkami.

ENERGYMEL je včelí produkt vyrobený ze směsi bylin, které prokazatelně pomáhají zvyšovat energii a posilovat organismus

Med má výraznou příjemnou chuť i vůni

Složení přípravku ENERGYMEL
5 jedinečných rostlinných extraktů, které včelky zpracují.

Rostliny, které byly včelami zpracovány právě pro tento med:

 • Sibiřský ženšen - Eleutherococcus senticosus (ruský ženšen)
 • Americký trnovník akát - Aralia Racemosa
 • Klanopraška čínská - Schisandra Shinen
 • Oman pravý - Inula Helenium (kořen Elecampane)
 • Angelika americká - Angelica Atropurpurea

Výživové údaje na 100 g výrobku:

 • Energie (kalorie) - 341
 • Tuky celkem (g) - 0
 • Sodík (mg) - 9,0
 • Sacharidy celkem (g) - 84,33
 • z toho cukry (g) - 84,33
 • Bílkoviny (g) - 0,72

ENERGYMEL vyrábí ZufGlobus - izraelská společnost specializující se na vývoj přírodních včelích produktů, které mají širokou škálu přírodní léčby, díky které lze zlepšit kvalitu života. Jak výzkum a vývoj, tak i výroba a balení probíhají v Izraeli ve společnosti ZufGlobus.

Společnost klade velký důraz na kvalitu výrobků a jejich vývojové procesy. Tyto procesy jsou velmi důležité, a proto je do důkladného výzkumu a kvality surovin investováno mnoho prostředků.
ENERGYMEL není lék a není určen k léčbě žádné nemoci. Spoléhání se na níže uvedené informace je výhradně na odpovědnosti čtenáře a před zakoupením jakéhokoli výrobku je vhodné poradit se s kvalifikovaným lékařem.
Výrobní a balicí procesy probíhají v rámci certifikace GMP & ISO a pod dohledem izraelského ministerstva zdravotnictví.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdraví z úlu
Hmotnost: 0.12 kg
Balení: 120 g
Skladování: v suchu a temnu
Trvanlivost: 2 roky
Dávkování: 1 čajová lžíce ráno, 1 večer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

bazz

Společnost Zuf Globus vyvíjí, vyrábí a prodává koncentrované doplňky stravy na bázi včelích produktů. Jejich produkty jsou vyráběny včelami, které jsou krmeny pouze rostlinnými látkami s vědecky ověřenými a cílenými zdravotními účinky. Vývojem, výrobou a prodejem doplňků stravy z včelích produktů se zabývájí již více než 20 let.

 

hexogen-story_eng_2-1

 

Med obsahuje různé prospěšné minerální látky a sloučeniny, které se mohou lišit v závislosti na konkrétních rostlinách, které včely konzumují. Tento přírodní proces ZufGlobus posunuli dále. Místo květového nektaru, který včely obvykle konzumují, krmíme naše včely speciálně připravenými extrakty z botanických bylin, které jsou známé svými zdraví prospěšnými účinky a jsou uvedeny v lékopise Světové zdravotnické organizace. Každá receptura byla vyvinuta pro specifický zdravotní přínos. Výsledkem jsou bioaktivně koncentrované včelí produkty s cílenými benefity. Výrobky ZufGlobus nejsou určeny k diagnostice, léčbě, vyléčení nebo prevenci jakýchkoli onemocnění. ZufGlobus úzce spolupracuje se světově uznávanými laboratořemi a odborníky, aby neustále zlepšovali kvalitu našich výrobků a zajistili jejich bezpečnost i účinnost.