Dřevěný náramek s kapslí INCOGNITO

Kód: 27-BRACELET-M 27-BRACELET-L Zvolte variantu
Novinka Tip
4 hodnocení
Značka: Incognito
580 Kč
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
29.7.2024 29.7.2024 Zvolte variantu

Dřevěný náramek s doplňovací kapslí INCOGNITO

Elegantní a praktický náramek z dřevěných korálků obsahuje doplňovací kapsli Incognito pro ochranu do lesa nebo na louky. Ideální pro venkovní aktivity, Napomáhá ochraně před komáry a jiným hmyzem. Přírodní design je stylový a pohodlný na nošení. INCOGNITO kapsle lze snadno vyměnit, což zaručuje dlouhodobou účinnost a ochranu. Perfektní doplněk pro vaše letní dobrodružství.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsahuje:

  • 1 x plnitelný náramek, 2 kapsle
  • Snižuje přitažlivost pro hmyz
  • Napomáhá ochraně proti komárům, pakomárům, pakomárům, koníkům a mnoha dalším druhům kousavého hmyzu
  • Používejte ve spojení s inkognito krémem, sprejem, roll-onem nebo opalovacím krémem pro zvýšení úrovně ochrany
  • Ručně vyráběný náramek z dřevěných korálků z udržitelných zdrojů, který lze opakovaně používat a plnit.
  • k dispozici ve dvou velikostech, střední a velké
  • Vhodné od 3 let věku
  • 100% přírodní

Náš univerzální ručně vyráběný dřevěný náramek z korálků je vyroben z udržitelných zdrojů a je určen k opakovanému použití.

Ve středové sponě je umístěna INCOGNITO kapsle, která vydrží 18 dní (432 hodin) a kterou lze podle potřeby vyměnit.

Napomáhá k lokální ochraně před komáry, pakomáry, koníky a mnoha dalšími druhy kousavého a bodavého hmyzu. Určeno k nošení na zápěstí, což je jedna z oblastí, na kterou se komáři nejvíce zaměřují.

Pro kompletní ochranu používejte ve spojení se sprejem incognito, Tělovým mékem, roll-onem nebo opalovacím krémem.

Velikost L: Střední obvod 160-270 mm

Velikost M: Velký obvod 190-280 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Repelenty
Balení: 1 narámek
Náplně: 2 kapsle

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Naše výhradní Značka incognito® vznikla poté, co oba spoluzakladatelé osobně zažili nevýhody používání syntetických repelentů proti hmyzu. Howard onemocněl malárií a následně horečkou dengue během jednoho roku (v Thajsku a Indii), přestože používal repelent DEET a bral antimalarika.

Patricia se mezitím ocitla na cestě v Jižní Americe. Nechtěla používat chemický repelent DEET, protože v Amazonii, kde pobývala, nebyla žádná zařízení na úpravu vody a příroda tam byla tak nádherná, že se jí zdálo špatné používat tak toxickou látku. Avšak přírodní repelent, který si vzala s sebou, nebyl příliš účinný.

Patricia a Howard poté spoluzaložili incognito® s posláním vytvořit přírodní repelent proti hmyzu, který by byl opravdu účinný a jehož zásadou bylo neškodit ani nositeli, ani životnímu prostředí. incognito® působí jako kamufláž, čímž činí člověka neviditelným pro komáry.

Náš přední produkt, sprej proti hmyzu incognito®, je používán po celém světě a v klinických testech je 100% účinný proti komárům Aedes aegypti*. incognito® sprej využívá nejsilnější a nejčistší formu PMD, botanické PMD.

Čas strávený mimo domov je jednou z největších příležitostí pro znovu spojení a užívání si času s rodinou a přáteli. Klimatické změny vedou k teplejšímu počasí, což má za následek vyšší populaci hmyzu. Kromě vážných zdravotních problémů mohou hmyzí kousnutí zkazit dovolenou kvůli nepohodlí, otokům, svědění a dalším nežádoucím reakcím. incognito® nabízí ekologický a udržitelný způsob ochrany celé rodiny před hmyzími kousnutími a předcházení nemocem přenášeným hmyzem.

Výrobcé neúnavně pracuje na ochraně životního prostředí pro naše děti, investuje, minimalizuje obaly a používá cukrovou třtinu z obnovitelných zdrojů pro lahve a tuby.

Pro zajímavost si poslechněte Howarda Cartera, kde vysvětluje příběh incognita® v pořadu Radio 4 You and Yours, Gap Finders. Poslech je tedy určen pro anglofonní nadšence.

https://www.bbc.co.uk/sounds/play/m001qdz5