Osvěžovač vzduchu

Kód: 27-OSVEZOVACVZDUCHU
Tip
7 hodnocení
Značka: Incognito
320 Kč 320 Kč / 1 ks
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Položka byla vyprodána…

Tento praktický a malý osvěžovač vzduchu udrží hmyz mimo prostor po dobu až 3 měsíců, pokud je víčko zavřené, když se nepoužívá, nebo 3 týdny, pokud je používáno nepřetržitě.

S čerstvou borovicovou a citrusovou vůní je to dokonalý způsob, jak udržet váš dům bez hmyzu.

  • 100% přírodní rostlinný repelent
  • účinný proti hmyzu
  • vydrží 3 týdny až 3 měsíce podle užívání

Použijte místo toxických vůní do zásuvek nebo komůrkových cívek.

Doporučujeme: pro vyšší účinnost kombinovat s dalšími přípravky řady Incognito®

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • 100% přírodní rostlinný repelent
  • účinný proti hmyzu
  • vydrží 3 týdny až 3 měsíce podle užívání

Použijte místo toxických vůní do zásuvek nebo komůrkových cívek.

Osvěžovač místností incognito® působí jako elektrický odpuzovač hmyzu a zanechá váš pokoj provoněný jako čerstvý borovicový les.

Jeho citrusová vůně je také ideální pro relaxaci a uvolnění stresu.

Aroma uvolňované nádhernou vůní výrazně pomáhá odradit hmyz od vstupu do pokoje. Tento výrobek je obzvláště vhodný pro noční použití.

Pro kompletní ochranu před komáry a hmyzem kdekoli na světě používejte inkognito® sprej, opalovací krém, pleťové mléko a/nebo roll-on (kuličkový deodorant).

Vzhledem k tomu, že je tento výrobek extrémně lehký a kompaktní, je ideálním společníkem na všechny cesty, např. do přírody (s batohem/stánem/karavanem atd.). Kombinujte s vonnými tyčinkami incognito® pro ochranu uvnitř i venku.

Bez geneticky modifikovaných látek a netestováno na zvířatech.

Doporučujeme: pro vyšší účinnost kombinovat s dalšími přípravky řady Incognito®

Složení: česnekový olej, borový olej, kafrový prášek, organická java citronella


Doplňkové parametry

Kategorie: Repelenty
Problematika (Globální): Cestování
Typ produktu (Repelenty): Vůně
Problematika (Tipy na cestování): Ochrana před hmyzem
Položka byla vyprodána…

Incognito - přírodní repelent proti hmyzu

Incognito odpuzovač hmyzu do pokoje

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Naše výhradní Značka incognito® vznikla poté, co oba spoluzakladatelé osobně zažili nevýhody používání syntetických repelentů proti hmyzu. Howard onemocněl malárií a následně horečkou dengue během jednoho roku (v Thajsku a Indii), přestože používal repelent DEET a bral antimalarika.

Patricia se mezitím ocitla na cestě v Jižní Americe. Nechtěla používat chemický repelent DEET, protože v Amazonii, kde pobývala, nebyla žádná zařízení na úpravu vody a příroda tam byla tak nádherná, že se jí zdálo špatné používat tak toxickou látku. Avšak přírodní repelent, který si vzala s sebou, nebyl příliš účinný.

Patricia a Howard poté spoluzaložili incognito® s posláním vytvořit přírodní repelent proti hmyzu, který by byl opravdu účinný a jehož zásadou bylo neškodit ani nositeli, ani životnímu prostředí. incognito® působí jako kamufláž, čímž činí člověka neviditelným pro komáry.

Náš přední produkt, sprej proti hmyzu incognito®, je používán po celém světě a v klinických testech je 100% účinný proti komárům Aedes aegypti*. incognito® sprej využívá nejsilnější a nejčistší formu PMD, botanické PMD.

Čas strávený mimo domov je jednou z největších příležitostí pro znovu spojení a užívání si času s rodinou a přáteli. Klimatické změny vedou k teplejšímu počasí, což má za následek vyšší populaci hmyzu. Kromě vážných zdravotních problémů mohou hmyzí kousnutí zkazit dovolenou kvůli nepohodlí, otokům, svědění a dalším nežádoucím reakcím. incognito® nabízí ekologický a udržitelný způsob ochrany celé rodiny před hmyzími kousnutími a předcházení nemocem přenášeným hmyzem.

Výrobcé neúnavně pracuje na ochraně životního prostředí pro naše děti, investuje, minimalizuje obaly a používá cukrovou třtinu z obnovitelných zdrojů pro lahve a tuby.

Pro zajímavost si poslechněte Howarda Cartera, kde vysvětluje příběh incognita® v pořadu Radio 4 You and Yours, Gap Finders. Poslech je tedy určen pro anglofonní nadšence.

https://www.bbc.co.uk/sounds/play/m001qdz5