Balení náplní do náramku Incognito

Kód: 27-REFILL
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Incognito
149 Kč 74,50 Kč / 1 ks
Můžeme doručit do:
24.6.2024
  • Snižuje přitažlivost pro hmyz
  • Napomáhá ochraně proti komárům, pakomárům, pakomárům, koníkům a mnoha dalším druhům kousavého hmyzu
  • Používejte ve spojení s inkognito krémem, sprejem, roll-onem nebo opalovacím krémem pro zvýšení úrovně ochrany
  • Ručně vyráběný náramek z dřevěných korálků z udržitelných zdrojů, který lze opakovaně používat a plnit.
  • Vhodné od 6 let věku
  • 100% přírodní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení dvou náplní do lehkého náramku z dřevěných korálků INCOGNITO.

Každá kapsle vydrží až 432 hodin. Pokud je nepoužíváte, uchovávejte je prosím pevně uzavřené v biologicky rozložitelném sáčku, aby si zachovaly čerstvost.

Chcete-li kapsli vyměnit, jednoduše vytlačte prošlou kapsli ze spony a vyměňte ji za novou.

Ve středové sponě je umístěna repelentní kapsle, která vydrží 18 dní (432 hodin) a lze ji podle potřeby znovu naplnit.

Poskytuje lokální ochranu před komáry, pakomáry, koníky a mnoha dalšími druhy kousavého a bodavého hmyzu. Určeno k nošení na zápěstí nebo kotnících, což je jedna z oblastí, na kterou se komáři nejvíce zaměřují.

Pro kompletní ochranu používejte ve spojení se sprejem incognito, pleťovým mlékem, roll-onem nebo opalovacím krémem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Repelenty
Balení: 2 kapsle

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Naše výhradní Značka incognito® vznikla poté, co oba spoluzakladatelé osobně zažili nevýhody používání syntetických repelentů proti hmyzu. Howard onemocněl malárií a následně horečkou dengue během jednoho roku (v Thajsku a Indii), přestože používal repelent DEET a bral antimalarika.

Patricia se mezitím ocitla na cestě v Jižní Americe. Nechtěla používat chemický repelent DEET, protože v Amazonii, kde pobývala, nebyla žádná zařízení na úpravu vody a příroda tam byla tak nádherná, že se jí zdálo špatné používat tak toxickou látku. Avšak přírodní repelent, který si vzala s sebou, nebyl příliš účinný.

Patricia a Howard poté spoluzaložili incognito® s posláním vytvořit přírodní repelent proti hmyzu, který by byl opravdu účinný a jehož zásadou bylo neškodit ani nositeli, ani životnímu prostředí. incognito® působí jako kamufláž, čímž činí člověka neviditelným pro komáry.

Náš přední produkt, sprej proti hmyzu incognito®, je používán po celém světě a v klinických testech je 100% účinný proti komárům Aedes aegypti*. incognito® sprej využívá nejsilnější a nejčistší formu PMD, botanické PMD.

Čas strávený mimo domov je jednou z největších příležitostí pro znovu spojení a užívání si času s rodinou a přáteli. Klimatické změny vedou k teplejšímu počasí, což má za následek vyšší populaci hmyzu. Kromě vážných zdravotních problémů mohou hmyzí kousnutí zkazit dovolenou kvůli nepohodlí, otokům, svědění a dalším nežádoucím reakcím. incognito® nabízí ekologický a udržitelný způsob ochrany celé rodiny před hmyzími kousnutími a předcházení nemocem přenášeným hmyzem.

Výrobcé neúnavně pracuje na ochraně životního prostředí pro naše děti, investuje, minimalizuje obaly a používá cukrovou třtinu z obnovitelných zdrojů pro lahve a tuby.

Pro zajímavost si poslechněte Howarda Cartera, kde vysvětluje příběh incognita® v pořadu Radio 4 You and Yours, Gap Finders. Poslech je tedy určen pro anglofonní nadšence.

https://www.bbc.co.uk/sounds/play/m001qdz5