Hydratační repelentní tělové mléko

Kód: 27-0021
Tip
8 hodnocení
Značka: Incognito
490 Kč 490 Kč / 1 ks
Můžeme doručit do:
18.4.2024

Chrání proti hmyzu i proti vysoušení pokožky.

100% přírodní tělové zvlhčuje vaši pokožku a zároveň ji chrání před létajícím hmyzem. Obsahuje Aloe vera a slunečnicový vosk k výživě vaší pokožky před a po slunění. Tělové mléko obsahuje organickou citronellu z Jávy, která pomáhá chránit před hmyzím bodnutím.

 • Klinicky testované složení - chrání až 7 hodin
 • Hydratuje pokožku a chrání před hmyzem
 • Obsahuje PMD na rostlinné bázi, který je doporučován WHO, NHS
 • Incognito® používá nejčistší formu přírodního PMD
 • Vědecké složení, obsahuje jedinečný výrobní postup
 • 100% přírodní - certifikováno Soil Association 
 • Chrání před širokou škálou kousavého hmyzu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vzácná jávská citronella se vyskytuje pouze na jednom místě na zeměkouli, tudíž je málo pravděpodobné, že by se hmyz kdekoliv na světě s ní dostal do styku a byl na ní rezistentní. Používejte spolu s Incognito® sprejem nebo deodorantem pro dosažení nejvyšší hladiny přírodní ochrany proti komárům. 

(* přírodní složky) 

 • 100% přírodní
 • Bez parabenů a detergentů
 • Není testováno na zvířatech

Od koho budete mít díky tomuto tělovému mléku klid?

 • Komáři
 • Mušky
 • Klíšťata
 • Písečné mušky
 • Pijavice zemní
 • Černé mouchy
 • Stájové mouchy

Klinicky testované složení repelentu proti hmyzu, které poskytuje 100% ochranu proti komárům přenášejícím Aedes aegypti - Zika a Dengue po dobu 4,5 hodiny a dobrou ochranu po dobu až 7 hodin. Incognito oceněné výrobky neobsahují DEET ani jiné škodlivé pesticidy. Incognito® repelentní mléko proti hmyzu získalo certifikát Soil Association jako 100% přírodní a může ho používat celá rodina včetně malých dětí od 6 měsíců.

100% přírodní účinnou látkou je PMD na rostlinné bázi. PMD je schválena NHS, WHO a Public Health England a je doporučena pro vysoce rizikové oblasti k ochraně před nemocemi přenášenými komáry.

Přípravek incognito® byl nezávisle klinicky testován a je vyroben ve Velké Británii, aby byla zajištěna nejvyšší kvalita.

Složky uvnitř tohoto výrobku, které mají certifikát Soil Association COSMOS Natural, byly přísně testovány; neobsahují žádné geneticky modifikované látky a nikdy nejsou testovány na zvířatech. Standard COSMOS Natural také zajišťuje, že škodlivé účinky na životní prostředí i produkce odpadu jsou minimalizovány. Navíc je 100% recyklovatelný!

Tuba je vyrobena z plastu z cukrové třtiny, který má pozitivní uhlíkovou stopu a je recyklovatelný!

PoužitíPŘED POUŽITÍM DOBŘE PROTŘEPEJTE. V případě potřeby vmasírujte do pokožky. Vyhněte se kontaktu s očima a jinými citlivými oblastmi. V případě kontaktu s citlivými místy, důkladně vypláchněte vodou.

Pro použití u kojenců aplikujte na oděv a/nebo šetrně na odhalenou pokožku, např. na zátylek/pulsní body, a jemně poklepávejte pokožku od věku +6 měsíců.

Složení:Voda, PMDRBO (PMD Rich botanic oil), glyceryl citrát/laktát/linoleát/oleát, citronellol, sukcinoglykan, xantanová guma, polyglyceryl-3 kaprát, polyglyceryl-4 kokoát, glyceryl kaprylát, olej z listů skořicovníku kamforového*, expresní olej z kůry citrusových plodů bergamie*, tokoferol (vitamin E), prášek z listové šťávy Aloe barbadensis* (Aloe) linalool, limonen. Smícháno unikátním tajným postupem. * organické složky. 100% přírodní původ celkem.

Výrobce z Velké Británie.

Doplňkové parametry

Kategorie: Repelenty
Balení: 100 ml

Incognito - přírodní repelent proti hmyzu

Nejlepší repelent proti komárům - Skutečný boj v terénu Vypnuto s DEET vs. Cutter's Lemon Eucalyptus

Nevyplňujte toto pole:
S Avatar autora paráda 15.12.2021 22:08
tento krém je skvělý! Nemastí, dobře voní a snadno se aplikuje. za mě doporučuji na 100%
Odpovědět

Naše výhradní Značka incognito® vznikla poté, co oba spoluzakladatelé osobně zažili nevýhody používání syntetických repelentů proti hmyzu. Howard onemocněl malárií a následně horečkou dengue během jednoho roku (v Thajsku a Indii), přestože používal repelent DEET a bral antimalarika.

Patricia se mezitím ocitla na cestě v Jižní Americe. Nechtěla používat chemický repelent DEET, protože v Amazonii, kde pobývala, nebyla žádná zařízení na úpravu vody a příroda tam byla tak nádherná, že se jí zdálo špatné používat tak toxickou látku. Avšak přírodní repelent, který si vzala s sebou, nebyl příliš účinný.

Patricia a Howard poté spoluzaložili incognito® s posláním vytvořit přírodní repelent proti hmyzu, který by byl opravdu účinný a jehož zásadou bylo neškodit ani nositeli, ani životnímu prostředí. incognito® působí jako kamufláž, čímž činí člověka neviditelným pro komáry.

Náš přední produkt, sprej proti hmyzu incognito®, je používán po celém světě a v klinických testech je 100% účinný proti komárům Aedes aegypti*. incognito® sprej využívá nejsilnější a nejčistší formu PMD, botanické PMD.

Čas strávený mimo domov je jednou z největších příležitostí pro znovu spojení a užívání si času s rodinou a přáteli. Klimatické změny vedou k teplejšímu počasí, což má za následek vyšší populaci hmyzu. Kromě vážných zdravotních problémů mohou hmyzí kousnutí zkazit dovolenou kvůli nepohodlí, otokům, svědění a dalším nežádoucím reakcím. incognito® nabízí ekologický a udržitelný způsob ochrany celé rodiny před hmyzími kousnutími a předcházení nemocem přenášeným hmyzem.

Výrobcé neúnavně pracuje na ochraně životního prostředí pro naše děti, investuje, minimalizuje obaly a používá cukrovou třtinu z obnovitelných zdrojů pro lahve a tuby.

Pro zajímavost si poslechněte Howarda Cartera, kde vysvětluje příběh incognita® v pořadu Radio 4 You and Yours, Gap Finders. Poslech je tedy určen pro anglofonní nadšence.

https://www.bbc.co.uk/sounds/play/m001qdz5