Tuhý deodorant

Kód: 27-NCDDIST
Tip
Neohodnoceno
Značka: Incognito
150 Kč 150 Kč / 1 ks
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Položka byla vyprodána…

Maskuje tělesný pach před hmyzem.

Přírodní deodorant bez nežádoucích chemikálii s repelentním účinkem - maskuje tělesný pach před kousavým a bodavým hmyzem. 

Obsahuje přírodní krystaly, neobsahuje žádný hliník jako běžné antiperspiranty (bez aluminium chlorohydrate!).

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • 100% přírodní
  • obsahuje vzácný olej z citronely jávské
  • 0% aluminium chlorhydrát
  • okouzlující přírodně citrusová vůně
  • nelepí, jednoduše se používá, kompaktní - ideální na cestování
  • bez dráždivých látek, parabenů a SLS
  • v UK registrováno Veganskou asociací

Výrazně snižuje atraktivitu tělesného pachu pro všechen hmyz. Příjemně voní po citrusech, obsahuje esenciální oleje. Vydrží účinkovat dlouho, nelepí se. 

V kombinaci s dalšími produkty řady Incognito@ zaručí bezpečnou ochranu proti kousavému a bodavému hmyzu.

Před použitím jednoduše navlhčete.

Složení: citronelový olej (cymbopogon nardus), voda, ammonium alum (kamenec amonno hlinitý).

Testováno na lidech, ne na zvířatech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Repelenty
Problematika (Globální): Cestování
Pro koho: Muži
Typ produktu (Repelenty): Vůně
Problematika (Tipy na cestování): Ochrana před hmyzem
Problematika (Tipy na dárky): Cestování
Obsah: 50 ml
Položka byla vyprodána…

Incognito - přírodní repelent proti hmyzu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Naše výhradní Značka incognito® vznikla poté, co oba spoluzakladatelé osobně zažili nevýhody používání syntetických repelentů proti hmyzu. Howard onemocněl malárií a následně horečkou dengue během jednoho roku (v Thajsku a Indii), přestože používal repelent DEET a bral antimalarika.

Patricia se mezitím ocitla na cestě v Jižní Americe. Nechtěla používat chemický repelent DEET, protože v Amazonii, kde pobývala, nebyla žádná zařízení na úpravu vody a příroda tam byla tak nádherná, že se jí zdálo špatné používat tak toxickou látku. Avšak přírodní repelent, který si vzala s sebou, nebyl příliš účinný.

Patricia a Howard poté spoluzaložili incognito® s posláním vytvořit přírodní repelent proti hmyzu, který by byl opravdu účinný a jehož zásadou bylo neškodit ani nositeli, ani životnímu prostředí. incognito® působí jako kamufláž, čímž činí člověka neviditelným pro komáry.

Náš přední produkt, sprej proti hmyzu incognito®, je používán po celém světě a v klinických testech je 100% účinný proti komárům Aedes aegypti*. incognito® sprej využívá nejsilnější a nejčistší formu PMD, botanické PMD.

Čas strávený mimo domov je jednou z největších příležitostí pro znovu spojení a užívání si času s rodinou a přáteli. Klimatické změny vedou k teplejšímu počasí, což má za následek vyšší populaci hmyzu. Kromě vážných zdravotních problémů mohou hmyzí kousnutí zkazit dovolenou kvůli nepohodlí, otokům, svědění a dalším nežádoucím reakcím. incognito® nabízí ekologický a udržitelný způsob ochrany celé rodiny před hmyzími kousnutími a předcházení nemocem přenášeným hmyzem.

Výrobcé neúnavně pracuje na ochraně životního prostředí pro naše děti, investuje, minimalizuje obaly a používá cukrovou třtinu z obnovitelných zdrojů pro lahve a tuby.

Pro zajímavost si poslechněte Howarda Cartera, kde vysvětluje příběh incognita® v pořadu Radio 4 You and Yours, Gap Finders. Poslech je tedy určen pro anglofonní nadšence.

https://www.bbc.co.uk/sounds/play/m001qdz5