Koncentrovaný tekutý přípravek na praní

Kód: 94-F1866
7 hodnocení
Značka: Fer à Cheval
454 Kč 454 Kč / 1 ks
Můžeme doručit do:
7.6.2023

Tento koncentrovaný prací prostředek je ideální pro praní oblečení celé rodiny. Je vyroben z marseillského mýdla a zamilujete si jeho vlastnosti odstraňovače skvrn a jemnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento koncentrovaný prací prostředek je vyroben z pravého marseillského mýdla známého svými vlastnostmi odstraňovače skvrn. Je účinný při nízkých teplotách na ty nejodolnější skvrny, respektuje barvy a přináší svěžest vašeho prádla.

Jeho jedinečné složení bez alergenů* bylo vyvinuto s cílem minimalizovat riziko vzniku alergií:

- Vyrobeno z marseillského mýdla vařeného v kotlích v mýdlárně, které je známé svými čisticími, odmašťovacími, hypoalergenními a snadno biologicky odbouratelnými vlastnostmi.

- Složení s 99 % složek přírodního původu bez karcinogenních, mutagenních a reprotoxických látek (CMR).

Dávkování je uvedeno na stupnici uvnitř odměrného uzávěru. Koncentrovaná a úsporná receptura poskytuje 40 dávek, vhodná od 30 °C. Použití změkčovadla není nutné. Nepoužívejte na vlnu a hedvábí.

Návod k použití :
Pro střední náplň 5 kg
Trochu špinavé
lessive liquide concentrée 2L linge picto peu sale Fer à Cheval
Středně
špinavé
Velmi špinavé
Měkká voda 30 ml 40 ml 50 ml
Tvrdá voda 40 ml 50 ml 60 ml
Velmi tvrdá voda 50 ml 60 ml 70 ml

 

Bezpečnostní opatření :

Picto lessive liquide avertissementSkladujte mimo dosah mrazu..Obsahuje : ALKOHOLY, C12-14, ETOXYLOVANÉ, SULFÁTY, SODNÉ SOLI ALKOHOLY, C12-14, ETOXYLOVANÉ. Způsobuje vážné poškození očí. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo etiketu výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci si důkladně umyjte ruce. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranu očí/ochranu obličeje. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li přítomny a lze-li to snadno provést. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě zavolejte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM nebo lékaře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácnost
Balení: 2000 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Fer à Cheval byla založena v roce 1856 a je nejstarším a největším výrobcem mýdla v Marseille. Reprezentuje historii celého regionu a jeho obyvatel. Marseillské mýdlo představuje ekologickou, účinnou a zdravou alternativu v péči o kůži i o domácnost.


Věděli jste, že „Fer à Cheval“ znamená v překladu podkova? V minulosti, kdy mnoho lidí neumělo číst, vybrali mistři mýdlaři podkovu jako rozeznatelný symbol štěstí a prosperity, aby reprezentovala tuto značku mýdel a zajistila jí dlouhé trvání!