Kostka proti skvrnám

Kód: 94-F1743
Neohodnoceno
Značka: Fer à Cheval
60 Kč 60 Kč / 1 ks
Můžeme doručit do:
29.7.2024

  • Ideální na odolné skvrny.
  • Použijte na oblečení před praním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toto mýdlo na odstraňování skvrn je vyrobeno z marseillského mýdla Fer à Cheval, které je proslulé svou legendární účinností při odstraňování skvrn. Byl speciálně navržen ve formátu tyčinky pro přesnou a účinnou aplikaci na odolné skvrny. Praktické rozměry, lze jej snadno uložit do zásuvky v kuchyni nebo dílně, vložit do kufru a vždy připravit k použití!

Staromódní saponifikace v kotlích

Výroba našeho mýdla, které se vaří v kotlích podle marseillského postupu, trvá téměř 10 dní. Toto tradiční know-how a výrobní postup, pečlivě předávaný z generace na generaci mydlářských mistrů, se v naší mýdlárně stále dodržuje.

Přírodní a hypoalergenní mýdlo

Toto mýdlo je složeno výhradně z rostlinných olejů bez přídavku konzervačních látek, barviv, parfémů a živočišných tuků a je vhodné pro citlivou a jemnou pokožku.

Je snadno biologicky odbouratelný a neznečišťuje životní prostředí.

Jedná se o ekologickou alternativu chemických čisticích prostředků.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácnost
Balení: 150 g

Meet the Makers: Fer à Cheval

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Fer à Cheval byla založena v roce 1856 a je nejstarším a největším výrobcem mýdla v Marseille. Reprezentuje historii celého regionu a jeho obyvatel. Marseillské mýdlo představuje ekologickou, účinnou a zdravou alternativu v péči o kůži i o domácnost.


Věděli jste, že „Fer à Cheval“ znamená v překladu podkova? V minulosti, kdy mnoho lidí neumělo číst, vybrali mistři mýdlaři podkovu jako rozeznatelný symbol štěstí a prosperity, aby reprezentovala tuto značku mýdel a zajistila jí dlouhé trvání!