Náplasti na úlevu od bolesti kolen

Kód: MM-D23437
22 hodnocení
Značka: Hodaf
189 Kč 15,75 Kč / 1 ks
Můžeme doručit do:
29.7.2024

Špičkové řešení pro dočasnou úlevu od bolesti kolenních kloubů. Naše inovativní náplasti obsahují pelyněk, zázvor, světlici barvířskou, extrakt z notoginsengu a extrakt z papriky, jenž napomáhá k cílené úlevě od bolesti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tyto náplasti jsou speciálně navrženy tak, aby poskytovaly cílenou úlevu od bolesti a zánětu, což je zásadní pro lidi trpící artritidou nebo sportovními zraněními. Náplasti jsou vyrobeny z kombinace hydrogelu a netkaného materiálu, což zajišťuje maximální pohodlí a efektivitu. Díky tělové barvě jsou náplasti téměř neviditelné, a mohou být nošeny diskrétně po celý den.

Klíčovou vlastností těchto náplastí je jejich flexibilita a přizpůsobivost - lze je nastříhat na libovolnou velikost, což zajišťuje dokonalé přilnutí k postiženému místu. Pro použití jednoduše očistěte a osušte postižené místo, odlepte podkladovou fólii a přiložte náplast. Doporučuje se nechat náplast na místě po dobu 6-8 hodin denně.

Věnujte pozornost upozorněním: náplasti jsou určeny pouze pro vnější použití a je třeba se vyhnout kontaktu s očními sliznicemi a používat na neporušenou kůži. Při výskytu zarudnutí nebo podráždění je nutno přerušit používání a poradit se s lékařem. Těhotné a kojící ženy by měly před použitím konzultovat lékaře.

H3ca4bd8f6fcc46aea12e205549d8413bp.jpg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: